Депутат вивчив ситуацію на окрузі

І хоча я є депутатом, лідером списку, обраного по всьому місту, та все ж маю делеговані особливі до уваги потреби жителів округу 20 з мікрорайону Залізничників, оскільки саме за ним мене було закріплено рішенням тієї ж міської ради.

Тож для того, щоб відстоювати потреби жителів мікрорайону оглянув ще раз вулиці, об’єкти, які є попередньо заплановані у місцевих програмах для фінансування у 2018 році.

Заїхав до ЗОШ№5, яка теж мене «пригріла» як депутата, хоч в цій частині ми депутатствуємо разом із моїм колегою по фракції Антоном Українцем. Вивчив ситуацію із зливовими водами, оскільки ще місяць тому директор школи вже готувалася збивати паромну переправу, щоб діти потрапили, навіть по пішохідному переходу до школи. Ось як виглядала ситуація тоді.

Ось що я побачив нині.

Це точно не вершина інженерної думки і не вирішення проблеми, хіба що тимчасово. Прослідковується тенденція. З водою як не знаєш що зробити, то відведи її в квітник. Так само зробили і біля музичної школи по вул.Ясній. А якби тротуари робили з бруківки та не на око то і вода би тікла по заданій траєкторії, а не просто з очей подалі.

Триває ремонт даху школи. Вже навесну можна буде говорити про відновлення благоустрою в школі та поруч неї, поки йде будівництво це робити не доцільно.

Маленькі вулички, якими зрізаний мій округ майже всі потребують капітального покриття та звісно можливості бюджету обмежені, тому на цей рік в планах є:

  • Поточний ремонт вул.Старомильська, 60 тис.грн
  • Поточний ремонт проїзду до будинків по вул. Чубинського, 120 тис.грн
  • Капітальний ремонт частини вул.Гончара-провулку Церковний, 700 тис.грн
  • Виготовлення проектної документації для влаштування дороги по вул.Толстого, 40 тис.грн

Окрім доріг на окрузі має відбутися:

  • Ремонт будинку по Старомильській,25, ОСББ «Надія», 50 тис.грн
  • Реконструкція дамби (укріплення берегу) по вул.Старомильській, 100 тис.грн
  • Будівництво вуличного освітлення по пров.Старомильському, 80 тис.грн
  • Реконструкція вуличного освітлення по вул.Максися, 70 тис.грн
  • Капітальний ремонт покрівлі будинку по Церковній, 4, ОСББ «Надія», 127 тис.грн (при умові співфінансування жителями квартир)

Це немалий обсяг робіт для мікрорайону, хоча щодня можна знайти ті потреби які потребують свого вирішення, починаючи від проваленого асфальту і закінчуючи очисткою Старомильської водойми і благоустрою на пляжах.

А хто закріплений за  вашим мікрорайоном, вулицею, можете собі нагадати тут: http://zdolbunivcity.net/deputaty-zdolbunivskoji-miskoji-rady-hto-za-yakymy-vulytsyamy-zakriplenyj/

Микола Орлов, депутат Здолбунівської міської радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети