Депутат вимагає в селищного голови пояснень кому надана земля в Мізочі

Звернення виконавчого комітету Здолбунівської районної організації

Аграрної партії України до Мізоцького селищного голови Богдана Похилюка

З метою надання достовірної та неупередженої інформації, а також уникнення спекуляцій і маніпуляцій суспільною думкою щодо ситуації з приватизацією земель запасу Мізоцької селищної ради посадовими особами даної селищної ради, виконавчий комітет Здолбунівської районної організації Аграрної партії України звертається до Вас з вимогою надати роз’яснення:

  1. Коли та на підставі яких правових документів і нормативних актів було передано у власність земельні ділянки, які отримали посадові особи Мізоцької селищної ради.
  2. Перелік усіх осіб, які скористалися правом безкоштовної приватизації земель запасу в межах та поза межами Мізоцької селищної ради та площі отриманих ними земельних ділянок за період з 2008 по 2015 роки.

 

Голова виконавчого комітету Аграрної партії України

Олександр АндріюкВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети