Депутат відреагував на звернення громадян

До мене як депутата звернулися мешканці Здолбунова, щодо безпеки руху  на автовокзалі, також з цього приводу був матеріал на ЗС, де вказується подібна потреба в “зебрі” і біля зупинки “Лелека”, тому я підготував звернення до міського голови і маю вже позитивну реакцію. Відповідне комунальне підприємство звернулося до проектанта щоб вивчити можливість нанесення дорожньої розмітки у прив’язці до організації дорожнього руху в місті. Хоча знаю що сама організація цього самого руху має багато зауважень від структур, що слідкують за її правильною організацією.

Також відбулося засідання бюджетної комісії (дякую за фото сайту міської ради) на якій отримав відповідь щодо іншого свого звернення про організацію опитування в місті, щодо назв мікрорайонів міста. Висловив пропозицію доповнити майбутню анкету опитування ще декількома важливими питаннями на які було би добре отримати відповіді від здолбунівчан в рамках повноцінного соціологічного опитування. Наприклад, пропозиції мешканців до бюджету на 2018 рік.

З решти питань, особливо в частині внесення змін до програм і перерозподілу коштів бюджету, то хочу повідомити, що вони знову були підготовлені в останній момент, не були завчасно опубліковані, щоб мати змогу ознайомитися з ними, тому на слух розподіляти більше 5 мільйонів спільних коштів вважаю не найкращою практикою. До того ж до сих пір КП не виконують річної давнини рішення депутатів про фінансове звітування, а знову лише звертаються за фінансуванням. Отримав інформацію про нову порцію креативу від працівників ради.

Під приводом не проведеної сесії протягом останніх трьох місяців (а хто ж заважав її провести?) та сприятливої погоди, були витрачені кошти на об’єкти, які не були в плані фінансування на 2017 рік. Т.то хтось самостійно вирішив, (хто вирішив і на якій підставі розпорядився коштами міста?) що замість вулиці наприклад Льва Толстого, яка чекає своєї черги на асфальтування вже півтора десятки років, було витрачено кошти на інші, безумовно теж потрібні і важливі вулиці, але які не були узгоджені з депутатами.

Тому ні про яке узгодження змін до програм з таким підходом до організації роботи та думки  депутатів мова не йде. Треба працювати злагоджено, в правовому полі і згідно наперед визначених планів. Зміни вносити завчасно, компромісно. І я розумію, що для переважної більшості жителів важливий сам факт зробленого, проте  я переконаний, що більш організована і планова робота дозволить раціональніше використовувати бюджетні кошти, не допускати таких ремонтів як, наприклад тротуару біля музичної школи. До речі, про цей тротуар. За запевненням керівника підприємства ця робота Буде Безкоштовно Перероблена. Але цей тротуар із Такою роботою чомусь не обходив ні директора школи перед якою цей хвилястий асфальт поклали, ні батьків дітей, ні жителів прилеглих будинків, а шкода. Кому він треба більше був якісний, чи може хай вже так і лежить. Байдужість ніколи не породить змін!

Підсумовую:

  • дорожня розмітка для переходів на автостанції та біля зупинки “Лелека” опрацьовується
  • тротуар біля музичної школи буде перероблено
  • готується соцопитування по мікрорайонам міста
  • голосувати на розподіл 5 мільйонів коштів до того часу поки КП не будуть звітуватися за їх витрачання не буду

Микола Орлов, депутат Здолбунівської міської радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети