Депутат провів прийом у Здолбунові

Гарну активність у проведенні прийому громадян та вирішення проблем здолбунівчан демонструє обраний від Здолбунівщини депутат Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук.

Вчора він провів черговий прийом громадян у Здолбунові. За його словами відчувається, що люди живутьб бідно, тому часто звертаються з проханнями про матеріальну допомогу. Ще люди скаржаться на останні обурливі нововведення – зокрема на введення абонплати за підключення до систем газопостачання. Громадяни щиро обурюються такими новинами, адже фактично вкотре відбувається справжній грабіж народу, на якому знову наживуться олігархи. Тому не можна сьогодні взяти і просто «проковтнути» введення цієї абонплати! Бо завтра нам введуть податок на те, що люди дихають повітрям, післязавтра – доведеться платити податок за кожен пройдений кілометр по власній, даній Богом землі! – коментує Володимир Ковальчук.

Серед відвідувачів були і представники Івачківської сільської ради, які свого часу зверталися до мене з проханням посприяти у добудові дитсадка у їхньому селі. Прийшли, щоб поцікавитися долею їхнього звернення.
Приємно, що сьогодні на прийом люди приходили, щоб висловити вдячність за те, що вже вдалося зробити. Зокрема представники Здолбунівської ЗОШ №1 подякували за те, що я допоміг повністю огородити парканом територію, де навчаються школярі початкової ланки цього закладу.
Були сьогодні ще цікаві зустрічі – до мене завітала моя колишня вихователь з ДНЗ «Ладоньки», у якої син військовий, навчається у столичному ВНЗ. Просила посприяти у придбанні обмундирування хлопцеві, якщо того відправлять на Схід. Обов’язково допоможемо нашому землякові, щоб тільки залишався живим та здоровим! – говорить депутат.
«Випливла» сьогодні і ще одна дуже складна проблема. Поспілкувавшись зі своєю помічницею Вікторією Ярош, з’ясував, що здолбунівчани часто скаржаться на те, що у місті повсюдно розповсюджують наркотичні засоби. Це справжня біда для невеличкого Здолбунова! Він є одним з найбільших залізничних вузлів Львівської залізниці, тому й наркотрафік тут завжди був відповідним. Тож дав доручення своїй помічниці побувати на прийомі у начальника ГУНП у Рівненській області Валерія Присяжнюка, який 5 квітня працюватиме у Здолбунові, та обов’язково порушити цю проблему. Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети