Олександр Андріюк звернувся до здолбунівчан

Шановні керівники політичних партій району, окремі депутати усіх рівнів, а також начебто народні «робінгуди»! Велике прохання до всіх Вас: схаменіться, остудіть гарячі голови та не перетворюйте трагедію і перемогу українського народу в політичні гасла.

Майдан – перемога народу, перемога української солідарності, а не політичних партій. Це – шана і хвала небайдужій молоді, яка ціною свого життя здобула цю перемогу і розбудила свідомість солідарності.

Думаю, нікому не потрібно нагадувати, з чого починався майдан і в що переріс. І не знайдеться сьогодні людини не тільки в Україні, а і в цілому світі, яка не засудила б тоталітарний режим Януковича, а також  імперію «сім’ї», що породили беззаконність, безкарність, нахабство та цинізм. Підлягають засудженню і керівники політичних партій, які створювали це комфортне існування, які зверху до низу нав’язували свої ідеї суспільству, розбалансовуючи єдність народу, викривляючи в своїх гаслах проблеми людей, маніпулюючи людською свідомістю, маючи на меті тільки одну ціль – отримати провладну квоту, яка підкріпить позиції партії і вплив на суспільство.

Хочу застерегти також і тих політиків, які цинічно ховаються за спинами людей, за їх проблемами, хворобами, нестабільним життям, використовуючи громадську необізнаність, а також  авторитети церковних представників усіх конфесій і цим перетворюють духовні храми на політичні трибуни, які мимоволі стають заручниками політичної боротьби. Прикладом цього є будівництво як найменше дві церкви в малолюдних селах, провокуючи цим протистояння, чергову боротьбу за прихожанина, а не віру в Бога, духовність та спокій.

Сьогодні люди вже не будуть так легко сприймати гасла «політиканів», що живуть від виборів до виборів, і використовують слова, щоб приховати свої думки, а тим більше вчинки, які перетворюють наше життя в постійну боротьбу та в революцію, де гинуть люди. Ті, що  нещодавно були виборцями – стали борцями. Не можна допустити, щоб саме ці люди пронесли на своїх ранах чергову політичну партію до влади, яка готова призначити на посади своїх однопартійців, прибічників чи просто «підспівувачів».  І якщо жити за принципом «хто не з нами – той проти нас», знову залишаться за бортом відповідальність, професійність і порядність.

Звертаюсь до сільських голів! Ви – обрані людьми, місцевою територіальною громадою! Ви не повинні хвилюватись, як сформується політична ситуація в районі і чи порозуміються голови райради і райдержадміністрації. Їхні партійні і особисті стосунки не повинні диктувати вам умов, а амбіції – розпорядок дня, і те, кого приймати до обіду, а з ким працювати після обіду. Ваша задача – зосередитись над проблемами економіки, розвитком виробництва, соціальним захистом населення – всім тим, що хвилює ваших виборців.

Андріюк О. М.

І все ж таки, давайте почнемо впровадження змін в нашій країні із себе. Звільнімо свою голову від політичного сміття. Візьмімо за основу у своїй діяльності відповідальність, порядність, професійність. Запитаймо в себе, що хорошого ми зробили для своєї країни, для людей. А якщо не зробили – то що можемо зробити, щоб життя навколо стало кращим. А головне – найдімо своє місце в цьому житті.

 З повагою, Олександр Андріюк, громадянин України і житель Здолбунівського районуВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети