Депутат облради звернувся до учасників виборчого процесу

ЗВЕРНЕННЯ ДЕПУТАТА ОБЛАСНОЇ РАДИ

АНДРІЮКА ОЛЕКСАНДРА МОЙСЕЙОВИЧА

ДО ПРЕДСТАВНИКІВ УСІХ ПАРТІЙ – УЧАСНИКІВ ВИБОРІВ

            Шановні кандидати до місцевих органів самоуправління! Звертаюся до Вас від імені Аграрної партії України, представником якої я є.

            В країні розпочалася передвиборча кампанія до місцевих органів самоуправління. В ці дні, коли наші земляки повинні зробити свій вибір та обрати депутатів місцевого рівня, а також міських, селищних та сільських голів, звертаюся до усіх учасників виборчого процесу: давайте будемо порядними та толерантними у передвиборній кампанії!  Олександр Андріюк - в центрі. Джерело Святого Миколая в Гільчі.

            Давайте пам’ятати, що головним нашим критерієм має бути наша робота, а не слова. Виборці повинні зробити свій вибір, орієнтуючись не на пусті балачки чи звинувачення опонентів, а на конкретні справи того чи іншого кандидата. Древні греки говорили, що якщо хочеш чоботи, то йди до чоботаря, якщо хочеш лікуватися, то йди до лікаря. Так само має бути і в політиці – якщо можеш і хочеш щось зробити для людей, то йди на вибори. А ні – то люби себе і дбай про свої інтереси вдома. Власні амбіції людям не потрібні!

            Ми маємо бути чесними зі своїми земляками і, обіцяючи їм ті чи інші блага, повинні реально оцінювати свої можливості, знання та вміння.  

            Шановні кандидати! Ми повинні дбати про своє моральне обличчя, щоб не було соромно дивитися людям у вічі. Давайте слідкувати за своїми висловлюваннями та іміджем, щоб наші виборці зробили усвідомлений вибір, а ми взяли собі за правило не сварити сусіда з сусідом чи кума з кумом лише через те, що не можемо знайти спільної мови між собою.

            Кандидати в депутати від Аграрної партії України беруть на себе зобов’язання дотримуватися принципів порядності та толерантності у передвиборній кампанії, а головне – привести до органів місцевого самоврядування людей професійних, порядних, патріотів свого краю та України.

           З повагою до всіх, депутат Рівненської обласної ради Олександр Андріюк

на правах політичної реклами


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети