Депутат обласної ради від Здолбунівщини подав документи до ЦВК

Активний депутат, меценат, головлікар зібрався до ВРУ. Як повідомляє сам депутат Рівненської обласної ради від Здолбунівщини він подав документи до ЦВК:

Ми з Вами йдемо в Парламент.
Нам є за що боротись. Я не можу дивитись на обман старих політиків, що різко змінюють напрям руху під час наближення виборів. Що диктували мені як лікарю вимоги, а нині винуватять усіх окрім себе. Нам треба рятувати по справжньому лікарні. Нам треба поборотись за освіту в нашому окрузі. Дійсно боротись за дороги та вибивати кошти на будівництва.
Понад чотири роки я дивлюсь як бізнесмени пролізли до влади лише аби відстояти власні бізнес інтереси і вхопити куш. Мене викинули з партії за принциповість, коли я намагався противитись системі. Тому сьогодні я йду лише з Вами. Прошу мене підтримати.
Звертайтесь з ідеями, долучайтесь по можливості до компанії. Бо грошей в мене дійсно мало. Засіваннями і вартісними подарунками я Вас навряд чи потішу. Та я вірю, що і Ви розумієте справжню роботу депутата і знаєте, що не це веде до перемоги.
Дякую, що делегували на цей крок. Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети