Депутат міськради: З такими темпами пам’ятник будуть демонтовувати до 8 травня наступного року

Депутат Здолбунівської міської ради Тарас Калита відреагував на темпи демонтажу пам’ятника Приходьку, який розпочався сьогодні: Як на мене, побачивши розмах робіт по демонтажу (один дядько з драбини щось намагається зубилом вибити з-під пам’ятника), це взагалі важко назвати обертанням колеса. Швидше-воно заіржавіло і заклинило, а ми намагаємося його зрушити з місця. Глянувши на нехитрий інструмент в руках того “руйнівника” нагадався старий анекдот, що “без молотка, зубила і …. нічого не робиться. З такими темпами йому вистачить роботи до 8 травня наступного року.

Нагадаємо депутати приймали рішення про демонтаж пам’ятника, але воно не виконувалося, навіть протокольне доручення міського голови у відповідь на депутатські наполягання не було виконано вчасно до 8 травня цього року. Тож роботи розпочалися лише сьогодні і ви бачите як саме вони виконуються.

фото Юрій Пшеничний

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети