. Депутат лобіює новий пожежний автомобіль для Здолбунова | Здолбунів City

Депутат лобіює новий пожежний автомобіль для Здолбунова

Рівненщина отримала три новеньких пожежних автомобілі, придбаних за державний кошт. Це сучасні повнопривідні автомобілі підвищеної прохідності, якими до місця пожежі можна доставити 4 тонни води та 400 кг піноутворювача. Вони оснащені пожежними насосами високого тиску та всіма необхідними засобами для роботи пожежників. Вартість такого автомобіля – близько 3 млн. грн.

Як повідомляє депутат Рівненської обласної ради від Здолбунівщини Володимир Ковальчук: мені відомо, що здолбунівський парк пожежних авто не оновлювався років з двадцять, тому отримати таке авто зараз дуже важливо. Адже це дасть змогу нашим землякам-рятувальникам якісно виконувати свої обов’язки в ДСНС. І при виникненні пожеж, надзвичайних ситуацій, природних лих вони зможуть значно швидше зреагувати. Бо часом згаяні хвилини і навіть секунди є ціною людського життя!
Тому він підготував і направив відповідне звернення в розрахунку, що воно буде почуте керівництвом обласних надзвичайників.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама