Депутат лобіює новий пожежний автомобіль для Здолбунова

Рівненщина отримала три новеньких пожежних автомобілі, придбаних за державний кошт. Це сучасні повнопривідні автомобілі підвищеної прохідності, якими до місця пожежі можна доставити 4 тонни води та 400 кг піноутворювача. Вони оснащені пожежними насосами високого тиску та всіма необхідними засобами для роботи пожежників. Вартість такого автомобіля – близько 3 млн. грн.

Як повідомляє депутат Рівненської обласної ради від Здолбунівщини Володимир Ковальчук: мені відомо, що здолбунівський парк пожежних авто не оновлювався років з двадцять, тому отримати таке авто зараз дуже важливо. Адже це дасть змогу нашим землякам-рятувальникам якісно виконувати свої обов’язки в ДСНС. І при виникненні пожеж, надзвичайних ситуацій, природних лих вони зможуть значно швидше зреагувати. Бо часом згаяні хвилини і навіть секунди є ціною людського життя!
Тому він підготував і направив відповідне звернення в розрахунку, що воно буде почуте керівництвом обласних надзвичайників.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети