Депутат Європарламенту Міхал Боні підтримує дитячий рух “Flying Bag”

Приємно, що ініціатива, до якої одними із перших долучилися як окремі здолбунівчани, депутати (Владислав Сухляк, Микола Орлов) установи (Здолбунівська РДА, районна бібліотека), школи (ЗОШ№5, гімназія), громадські організації (ЗЕОН, Харцери під керівництвом О.Радіци), медіа-партнер проекту Здолбунів CITY, здобуває все ширшу і вагомішу підтримку у світі! Група проекту налічує вже більше 700 учасників, знято більше 40 відеороликів, відбулися перші міждержавні зустрічі.

Так, нещодавно і депутат Європарламенту Міхал Боні висловив свою підтримку і закликав долучатися до дитячого руху. Про це він написав у своєму ФБ та офіційній сторінці:

Świetna inicjatywa Latający Plecak – https://www.facebook.com/groups/FlyingBag/?fref=ts
Więcej informacji znajdziecie na mojej stronie.
Zaglądnijcie, weźcie udział w tej akcji. Nagrajcie krótki filmik o tym, co macie w swoich plecakach. Zachęcam!

Детальніше українською можна переглянути на сайті Літаючих рюкзачків.

Довідка. Міхал Боні. Був обраний до 1 каденції Польського Сейму, виконував функції Міністра праці та соціальної політики (1991) і державного секретаря (1992-1993). У 2008-2011 очолював групу стратегічних радників прем’єр-міністра Дональда Туска. Був засновником і лідером команди у справах програмування роботи уряду, а з 2009 року працював у Постійному комітеті Ради Міністрів. Написав звіт про інтелектуальний капітал, рапорт “ПОЛЬЩА 2030” який визначив стратегічну програму уряду до 2020 року і вплинув на вибір пріоритетів до програм використанням коштів ЄС до 2020 року. Написав доповідь, “МОЛОДЬ 2011”. Творець концепції і перший керівник Міністерства Адміністрації та Цифризації. Надавав підтримку комп’ютеризації та впровадження е-послуг, а також сприяв підвищенню комп’ютерної грамотності у громадян. Творець концепції операційної програми Polska Cyfrowa.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети