. Депутат Дмитро Сирота активно бере участь у житті міста | Здолбунів City

Депутат Дмитро Сирота активно бере участь у житті міста

Ось що він розповідає про сьогоднішні депутатські будні: Сьогодні провів день за депутатською діяльністю, спершу відвідав Здолбунівська міську раду, де на комісії представляв свій проект рішення, щодо звітування комунальних підприємств заснованих міською радою. Опісля зустрівся з міським головою та керівником КП Здолбунівське, на рахунок приведення до норм пішохідного переходу на вулиці Зелена. А саме нанесення розмітки на дорогу та забезпечення видимості знаків.

Домовилися про облаштування в перспективі кишені для посадки і висадки пасажирів з громадського транспорту. Також з представниками КП Здолбунівське та відділом поліції обговорили зміну напрямку головної дороги на перехресті вул. Зеленої та Грушевського (головна має йти по Грушевського). За допомогу у вирішенні даного питання також дякую своєму колезі Дмитру Терепенчуку. Загалом по більшості питань вдалося досягнути домовленостей, тепер лише залишається зачекати на їх виконання.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (6 голос (а, ів), середній бал: 3,17 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама