День Землі в Уїздецькій ЗОШ

Традиційно 22 квітня в Уїздецькій ЗОШ проходить ряд заходів присвячених Дню Землі. Цього року учні, батьки та вчителі зайнялися озелененням шкільного подвір’я, саду та квітників. Крім того, учні школи розчистили одне з джерел річки Устя, прибрали курган та могилу невідомого воїна УПА.
День Землі в Уїздецькій ЗОШ
На уроках трудового навчання старшокласники, з допомогою вчителя трудового навчання, виготовили смітник, який встановили на одній із автобусних зупинок села. Було проведено тематичний виховний захід «Збережемо Землю чистою!» та конкурс «stop-пластик!». Учні виготовили сумки з природних матеріалів, які є чудовою альтернативою пластикових пакетів та кульків, які забруднюють наше довкілля. Сподіваємось, що спільними зусиллями, ми зможемо зберегти нашу планету чистою для майбутніх поколінь.
День Землі в Уїздецькій ЗОШ

День Землі в Уїздецькій ЗОШ

День Землі в Уїздецькій ЗОШВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети