День здорової дитини у Здолбунівській амбулаторії №4

До уваги батьків, які відвідують Здолбунівську амбулаторію № 4.

Як ви знаєте наш район по вулиці Мазепи почав обслуговуватись “Залізничною лікарнею“. Про нас дбає чудовий лікар, який шукає спосіб вирішення наших проблем і за рахунок власного часу. З наступного тижня запроваджується практика проведення “Дня здорової дитини“. Кожен четвер з 8 до 10 години приймаються екстрені випадки хворих дітей, а з 10 до 13 години лише здорові діти.

Давайте дотримуватися встановленого графіку відвідування хворих та здорових дітей, адже їх здоров’я в наших руках.

Думаю, в кожного з батьків є історія з власного життя, щось на зразок “Як ми ходили в поліклініку“. І в мене було багато таких походів, через які, я і моя дитина (мабуть і працівники поліклініки) перебували в стресовому стані. Одного такого разу, коли моїй старшій донечці було 6 місяців, ми з’явились за викликом медсестри на щеплення. Зайняли чергу. Як потім з’ясувалось, з нами в черзі була мама з хворою на вітряну віспу дитиною, яка теж прийшла за викликом лікаря. Думаєте я засуджую лікаря, який знав про хворобу дитини, чи маму, яка усвідомлювала, що її хвора дитина контактує із дітьми, що чекають на щеплення? Зовсім, ні! Ми всі люди, схильні робити помилки. Але в кожного з нас є шанс щось змінити. І почати кожен повинен з себе.

Олена ЯкубчикВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети