День здоров’я очима головного лікаря здолбунівської ЦРЛ

«Доброго дня», а інколи «доброго здоров’я» так вітаються наші співвітчизники, а коли прощаються «Бувайте здорові» бажають здоров’я і ніколи не замислюються скільки сенсу закладено у цих словах.

Здоров’я – це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди здебільш рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу.

І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення.

Наше власне здоров’я дуже легко втратити. Люди, що страждають тими чи іншими, особливо хронічними захворюваннями, на практиці кожен день зустрічаються  з масою проблем, які активно відволікають їх від справжнього повноцінного життя.

Міжнародний святковий день, спрямований на залучення широкої громадської уваги до цих проблем і питань.

 Всесвітній день здоров’я, відзначається щорічно 7-го квітня. Це свято увійшло в традицію з середини минулого століття. Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою«ВООЗ». Статут ВООЗ було прийнято 7-го квітня 1948-го року, тоді ж, на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я і виникла ідея проводити це міжнародне свято. Традиції святкування Всесвітнього дня здоров’я нерозривно пов’язані з діяльністю всієї системи  охорони здоров’я.

Медичні працівники, ті хто так чи інакше з обов’язку професії і служби надає медико-санітарну допомогу всім, хто її потребує, як найкраще розуміють цінність здоров’яЦе потреба у збереженні власного здоров’я, потреба займатися фізкультурою, спортом, вміння відмовитись від шкідливих звичок. Звички, які завдають шкоди здоров’ю, життю людини або не відповідають культурним нормам суспільства, в якому живе людина. Найбільш шкідливими звичками є: куріння, вживання алкоголю та наркотичних речовин.

Здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І розумієш, це коли воно втрачене і коли робиш спробу повернути його назад.

У Всесвітній день здоров’я ми бажаємо всім його надійного збереження.
Всім хворим – як найшвидшого одужання.
Всім нам – бути здоровими і життєрадісними! Зі святом Вас!

Владислав Сухляк, головний лікар КНП «Здолбунівська ЦРЛ»Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети