День відкритих дверей у БКЦ


Оновлений Будинок культури цементників оголошує набір у різноманітні гуртки, серед яких гра на гітарі та ударних інструментах, сучасне прикладне та художнє мистецтво, театральна студія, навчання англійській мові для дорослих та дітей, бальні спортивні та народні танці для дітей від 6 до 17 років, вокальні та інструментальні ансамблі, аеробіка, клуб фотохудожників.
Дізнатися детальнішу інформацію та записатися на безкоштовні пробні заняття Ви можете за телефонами: (067) 360-22-67, (0365) 2-51-51
Увага!!! З 04.01 по 31.01. Оголошується конкурс на кращий логотип Будинку культури цементників. Переможців чекають цінні призи!
День відкритих дверей 26.01.2013 о 12.00

*Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети