День села Стеблівка

с. Стеблівка старожили12 червня 2016 року в клубі села Стеблівка відбулося свято села, Стеблівка святкувала свій 475-й день народження. Начальник відділу культури і туризму Здолбунівської рапйдержадміністрації Елеонора Стеценко привітала всіх присутніх зі святом і побажала жителям сільської громади міцного здоров’я, злагоди в родинах, віри в краще майбутнє свого села і всієї України. Голова сільської ради Кравець Роман Васильович  подякував усім за наполегливу працю та побажав односельцям Божих благословень і  довгих років життя, а Україні мирного неба та духовного і економічного процвітання.

З   вітальним словом перед глядачами виступила представник ТОВ «АГРО – консалт» Александера Волтерса – Наталія Юріївна Алексійчук. Свято розпочалося з літературно-музичної композиції у виконанні  дітей учасників гуртка художнього читання клубу с. Стеблівка. Учасники  жіночого ансамблю виконали пісню «Молитва за Україну». Хвилиною мовчання глядачі вшанували всіх хто в різні роки загинув за незалежність України.  Аматори дарували пісні всім воїнам землякам учасникам АТО та їхнім матерям. Перед односельчанами виступив представник роду поетів села Стеблівки Петрук Василь Петрович, який розповів про походження та історію села, а жіночий ансамбль заспівав пісню на слова Василя Петрука «Пісня про рідне село».с. Стеблівка початок свята  2016

В подарунок письменнику, якому виповнилося цього року 65 років, була виконана інсценізація «Дві куми». Зі сцени лунали привітали з днем народження всіх іменинників які народилися цього місяця, в подарунок їм прозвучала пісня, яку виконали Тамара Голуб та Софія Махамуха «На зорі мене мамо збуди». Ведучі згадали всіх, від найменшого до найстаршого жителя, ювілярів, багатодітні сім’ї та родини, які саме у цей день святкували річницю подружнього життя, багатодітні сім’ї. Під кінець свята Банацька Олена прочитала гумореску «Хазяїн». Закінчилося свято представленням водевілю «Хто сміється тому не минеться». Усі присутні на св’яті мали змогу переглянути виставку «Стеблівка на карті маленька краплинка», яку підготувала завідуюча бібліотекою Анжела Вільчик, а також народознавчу світлицю в клубі с. Стеблівка в якій представлені унікальні експонати яким понад 100 років.с. Стеблівка поет  Петрук Василь Петрович с. Стеблівка скриня 1909 року с. Стеблівка скриняВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети