День Перемоги в Білашеві

день перемоги у Білашеві (2)Вже стало традицією у с. Білашеві щороку відзначати день перемоги всією громадою. Але 70 річниця перемоги над нацизмом у Другій Світовій Війні стала особливою. Насамперед оновилась територія  пам’ятника, який стоїть біля могили загиблих. Огорожу за сприяння сільського голови учні школи пофарбували у кольори національного прапора. Новим виглядав і список прізвищ загиблих односельчан, поновлений завклубом.день перемоги у Білашеві (3)

9 травня 2015 року  в 11 годині пам’ятник розцвів червоними маками – розпочались урочисті заходи. Спочатку отець Василій- настоятель храму Пресвятої Богородиці освятив новий надгробок, встановлений за ініціативою сільського голови та завдяки фінансовій підтримці підприємця Александра Волтерса, а потім була відправлена панахида за всіма загиблими у Другій Світовій Війні. Духовий оркестр під керівництвом В. Ярошевича відкрив урочистий мітинг, виконавши гімн України.день перемоги у Білашеві (1)

Продовжили свято учні школи-учасники гуртка художнього читання  клубу с. Білашів. Ведучі прочитали поіменні списки всіх загиблих односельчан. Не забули пригадати тих, хто зараз воює на сході країни, адже їх уже 6 чоловік. На завершення духовий оркестр виконав твори воєнних літ.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети