День негідника у Здолбунові

Поки одна, свідома частина здолбунівчан відзначала День Гідності і Свободи, інша частина відзначала регулярний День Негідника у Здолбунові. На цей раз обєктом їх уваги стали металеві покришки від водних, оглядових  і каналізаційних колодязів. Фото отримано редакцією ЗС з різних частин міста від вул.Віли до виїзду із міста.люки у Здолбунові (4) люки у Здолбунові (3)

Обидві небезпеки по вул.Шевченка неподалік входу в гідропарк.
люки у Здолбунові (2) люки Здолбунова вкрадені (5)
люки Здолбунова вкрадені (3) люки Здолбунова вкрадені (2) люки Здолбунова вкрадені (1)

Вкрадені кришки біля зупинок громадського транспорту  (пам’ятник “Космонавту”). Будьте уважні ДИРА одразу по закінченні пішохідного переходу!!!!люк на вул.Віли вкрадено

Відсутня кришка люка по вул.Віли біля будинку залізничниківлюки у Здолбунові (1)

А це відновлений люк:) на перехресті вулиць Фабрична і кн.Ольги. Минулого разу у фотоогляді ми вказали на цю небезпеку. Відразу відреагували з КП “Здолбунівводоканал” і уточнили місцезнахождення проблемного місця. Після вивчення ситуації, з’ясувалось, що це інженерна споруда іншого КП – “Здолбунівкомуненергія”, яка і замінила розламану бетонну кришку на цілу. Провалитися тепер стало важче, легше стало перечепитися і розбити носа. Але хіба наші варвари заслуговують на краще? Вихідні, сніг…Скільки людей, скільки дітей, не дай Бог, потрапить у ці засніжені підступні  дири….Залишилось чекати повідомлень з міліції і лікарні?Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети