День Миру в Уїздцях

день миру21 вересня учні Уїздецької школи зібралися на інформаційну вікторину, присвячену Всесвітньому Дню Миру. До цього заходу учнівське самоврядування виготовило макет голуба, як символ миру на всій планеті Земля. Після промов та виступів, учні записали тематичні побажання та прикріпили до голуба Миру. Не зважаючи на те, що початковим класам пропонувалась тема «Що таке дружба…», а старшим класам « Що таке мир..», майже всі учні написали: “Щоб в Україні не було війни”!
Цей день не тільки закликає людей замислитися про мир, а й зробити щось заради нього. В результаті емоційних промов, учні вирішили провести загальношкільну акцію «Моя маленька допомога на велику справу».
день мируВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети