День музики у Здолбунові

Стосунки на все життя чи тимчасове знайомство? Це ніколи не відомо при першій зустрічі з музикою. Музика здатна будувати мости в суспільстві, знайомити з новими людьми, супроводжувати людину через всю його історію. Вона може розказати не про “матеріальне”, а про те, що близько нашій душі.
1 жовтня 2015 року в Здолбунівській музичній школі відбувся музичний вечір для першокласників та їхніх батьків присвячений Міжнародному Дню музики. Із вітальними словами до першокласників Здолбунівської музичної школи та присутніх у залі звернулись директор школи Олексій Моторний, заступник голови Здолбунівської районної державної адміністрації Микола Орлов та начальник відділу культури і туризму Здолбунівської районної державної адміністрації Елеонора Стеценко, а також голова профспілкового комітету працівників культури Здолбунівського району Анатолій Шах. Педагогічні працівники школи, учні яких посіли призові місця в обласному огляді-конкурсі серед шкіл естетичного виховання, були нагороджені грамотами та квітами. Ну а згодом 59 першокласників Здолбунівської музичної школи та їхні батьки могли в повній мірі насолодитись чудовим співом та грою викладачів і учнів старших класів музичної школи.
SAM_0269

SAM_0273

SAM_0277Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети