День молоді у Здолбунові – говорили, балакали, сіли і заплакали

день молоді_2 (3)Офіційно 29 липня у здолбунівському гідропарку відбувалось відзначення днів Конституції та молоді. Передувало цьому засідання оргкомітету, який двічі збирався у доволі широкому складі. Головували на них один раз Бухало Олександр, іншого разу його заступник Валентина Бондарчук, щоразу був присутній і голова райради Василь Тимощук.

ЗС вже розповідав що постійно на оргкомітеті наголошувалось на тому, що це буде відзначення, а не святкування, що потрібно заборонити продаж спиртного на точках виїзної торгівлі та прийняти рішення про рекомендацію цього дня обмежити продаж алкоголю і по місту, щоб у гідропарк народ не йшов із заготовленими «комплектами». Також неодноразово наголошувалось про важливість оголошення зі сцени патріотичних закликів, повідомлень про місця збору коштів на потреби військових-земляків, про неприпустимість вживання спиртного і взагалі, що сьогоднішній день-це день демонстрації злагоди, єдинства, фізичного і морального здоров’я і духу нації, зокрема її здолбунівської частини.

Мені одному здалось, що всі ці розмови лише розмовами і залишились? І далі кабінету на 4 –му поверсі по вул.Грушевського, 14 і не пішли.день молоді_1 (4)

Виступає секретар Здолбунівської міської ради Валентина Капітула

Здолбунівська міська рада. Не видали ні розпорядження голови ні рішення ради, яка і не збиралась з цього приводу про обмеження торгівлі алкоголем у дні проведення урочистих заходів в сучасних умовах, які є в країні. Не видали документа про перекриття вулиць для велопробігу, хоч тут вони виявились прозорливими, оскільки велопробіг у нас вийшов самий кумедний із усіх номерів програми 29 червня. Проїхатись містом виявили бажання аж…4 велосипедисти, яких прийшло охороняти, перекривати вулиці приїхало в автобусі 50 членів Здолбунівської сотні самооборони та 3 машини ДАІ і міліції. (За уточненими даними 31 представник правоохоронців та громадського формування разом)день молоді_1 (2)

Четвірка відчайдух, які проїхали вулицями міста, фото із ВК

Організаторами велопробігу значились таж сама сотня самооборони та ГО «Патріот України», але оскільки головний патріот цієї НГО вирушив добровольцем до батальйону «Азов» то без нього ніхто толком і не організував велопробігу. Як зазначили міліціонери: Будемо вважати це навчально-тренувальним збором по мобілізації громадських формувань та міліції.

Лажа, хлопці, лажа!

Урочисте відкриття, промови владців, нагородження. Особливо проникливими видались слова секретаря Здолбунівської міської ради Валентини Капітули, яка до речі на період відсутності міського голови чи його відпустки має виконувати повноваження міського голови. Тому саме у її силах було організувати те про що йшла мова вище, але знаючи порядки які заведені у Здолбунівській міській раді, то там без Ігоря Ольшевського життя змінюється, завмирає до його появи. Нагородили всіх кого подали в РДА, жодних публічних обговорень, як ми і писали раніше не було. А для нової ведучої, яка пробувала прочитати без помилок складні для неї назви прізвищ і підприємств, організацій, було би добре пробувати це робити раніше і не каверкати написане публічно.день молоді_3 (3)

І вино і горілочка в асортименті виїзної торгівлі були

З 17.30 розпочався Квест, у якому прийняло участь 5 команд, які сформувались одразу в гідропарку. Магазин «Центр» забезпечив призами переможця та призерів змагання, фірма «Пластілін» надала карти для орієнтації по місту, агентів на точках по місту забезпечили НГО ЗЕОН та волонтери, туристичну частину провела НГО Екстрім. Було цікаво і пізнавально, емоції можна побачити на фото.день молоді_4 (2) день молоді_4 (4) день молоді_4 (7) день молоді_4 (11)

Під час Квесту

Працювала арт-майстерня, після якої тішили око  люди із патріотичною символікою на різних частинах тіла, дуже класними були виступи команди воркаутерів, не заважала і частина музичної програми, коли лунала або класичні, знані хіти, наприклад того ж Вакарчука або просто інструментальна музика.день молоді_4 (10) день молоді_3 (6) день молоді_3 (5) день молоді_2 (6) день молоді_2 (5)

Проте потім сцену почали експлуатувати всі, хто вважав, що він обов’язково має виступити, а кому не подобається їх виступ, то як сказав рівненський гість із музичного гурту «поруч продається кава, пиво – ми нікого не примушуємо нас слухати», але ж слухати приходилось. І зовсім не патріотичні і зовсім не глибокі за змістом музичні дивертисменти.

Лажа, хлопці, лажа!

Крім музикантів на сцену більше ніхто не виходив ні про що не оголошував, ні до чого не закликав. Тому дивно виглядали картини дня, які мали би посилювати дух патріотизму здолбунівчан і укріплювати європейськість у своїх манерах і поведінці, а насправді були сміхом крім сльози.

Колонна на чолі із головами райради та РДА рушає зав’язувати патріотичні стрічки на деревцях алеї Героїв Небесної Сотні і за всім цим споглядають з пляшкою пива у плавках відпочиваючи, які вже розмістились біля цих же дерев і думку гадають, чи то їм з голим пузом допомогти стрічки в’язати чи то відповзти подалі і перечекати поки костюмчики розійдуться і дадуть їм продовжити святкувати так як вони і звикли це робити.день молоді_1 (7) день молоді_1 (1) день молоді_1 (5)

Відверто п’яних видно не було, якихось публічних інцидентів, бійок – теж.

Розумію, що подія була організована без витрачання бюджетних коштів, яких просто в районі немає. Але для чого було планувати те, що не збирались робити чи забезпечувати контроль за дотриманням.

Тому в актив новій команді Здолбунівської РДА цей день аж ніяк не віднесу. 

Після 20-ї ще багато люду ходило і шукало продовження дійства, але його вже не було  :)

Сьогоднішній ранок гідропарк зустрів би у купі сміття, проте у Здолбунова є Федорівна, яка любить своє місто, тому вже об 11 сміття вантажилось і вивозилось, пластикові кульки дозбирувались, гілки доскладались. Ще Федорівна жалілася, що піде в міську раду просити щоб на сміттєві баки нарешті зробили надійні кришки, які б на завісах закривали баки, а то лазити в озеро за пакетами, які розносить вітер з контейнерів, вже втомилась.день молоді_4 (14) день молоді_5 (1) день молоді_5 (2) день молоді_5 (3)

Хоча моя думка то лише моя думка, от Оля Ферар у своєму блозі вважає, що це був ледь не найкращий день молоді, тому наведемо уривок її коментаря:

В міський гідропарк ми з подругою побрали всю малечу наших сімей і захлинулись в дитячих посмішках і радощах від розваг. Різноманіття батутів, машинок і іншого, щиро цікавило дітвору. Не вистачало трішки безкоштовних організованих розваг для малечі але то таке. Думаю, надолужимо.

На мій подив я побачила дуже мало “синіх чоловіків” і так само не багато бродячих з бокалами по всій території відпочивальників. В палатках ліниво потягували холодне пиво мешканці нашого міста і швиденько замінювались іншими. Гарно розносився берегом запах шашлику. Хочу підмітити що при вході була лиш одна чи дві палаточки з наїдками і напоями що значно покращило минулорічну ситуацію з бійками під гаражами.

Приємно відзначити що вкотре сцену було організовано не в клітці де люди товклися, а на відкритій місцевості.день молоді_1 (6)

В один бік глянеш наші підприємці торгують під небом, там Ігруля шарики надуває, обабіч Пластилінчик на стільці магніти стереже і всі такі зайняті, серйозні, терпляче реагують на надокучливі питання дітвори.

Програма була цікава і послухати і конкурси там якісь і хлопці на турніках дивували. Все гарно.

Найважливіше що наша дітвора ніде біля гойдалок не стикалася з відпочивальниками на травичці. Цього разу їх було видко лиш десь там, трохи далі.

А у вас які враження?  Більше фото у групі ЗС ВК.

день молоді_2 (1)  Микола Орлов



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети