День матері у Мізочі

13Запалена яблуневим цвітом, заспівана солов’їними  піснями, пахуча і жадана іде по світу панянка Весна. Її теплі вітри несуть до нас на своїх дужих крилах свято, яке ми зустрічаємо у місяці Травні, у місяці Богородиці – День Матері.

Цьогоріч вже вкотре у Мізоцькому БК було проведено святковий концерт “Як під сонцем квітам, так з матір’ю дітям”. На початку свята до мізочан з привітальним словом звернувся голова Здолбунівської  районної державної адміністрації Сергій Юрійович Кондрачук.11

В концертній програмі прийняли участь гуртківці  будинку школярів та молоді.  У їх виконанні прозвучали пісні, присвячені мамам (керівник Віктор Устянчук).  Вихованці ДНЗ «Малятко» подарували глядачам пісню «Молитва за Україну» та танок «Вишенька – черешенька» (керівник Олена Войтович). У виконанні Анастасії Дікало прозвучала пісня «Україночка». Наймолодша учасниця концерту Олександра Германюк привітала всіх бабусь віршем. Гучними оплесками зустрічали учасників танцювального колективу «Надія» БШМ (керівник Надія Одарчук). Завершилася концертна програма виставою  «На перші гулі» у виконанні гуртківців драматичного колективу Мізоцького БК (керівники Галина Щебуня та Олександр Кремінський.
12 14 15Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети