День космонавтики у Здолбунові

Як анонсувалось раніше, сьогодні, 12 квітня на 10 годину, всі бажаючі мали змогу згадати про те, що 52 роки тому людина вперше живою полетіла в космос і такою ж звідти повернулась. На форумі ЗС люди, які цінують прогрес  і перемогу людського розуму, запропонували зібратись біля цього пам’ятника. Дощова погода, ранішній час засвідчили, що о 10.00 лише двоє людей хотіли сказати «Дякую», поклавши квіти до пам’ятника. Ми за хвилин 15 ще встигли опитати трьох перехожих, що проходили повз нас, чи знають вони, що за день такий сьогодні. Спочатку жіночка, а потім  і чоловік недовго думаючи відповіли, що День космонавтики. На вигляд їм було років за 40. Третій перехожий теж близького цього віку чесно зізнався, що не знає, поспішає, тому так  і не зміг назвати цю подію. Не допомогло навіть те, що питали ми перехожого біля самого пам’ятника.

Коментар Дмитра, одного із ініціаторів сьогоднішнього дійства.

–  Як ви вважаєте, що сьогодні для більшості мешканців Здолбунівщини означає День космонавтики?

[11:23:30] Дмитро Світодар: Щоб відповісти на ваше питання, можна використати дані опитування, яке ми зробили в нашому заході Вконтакті. Отже, на питання: “Що для вас символізує цей пам’ятник?”, з понад 60 учасників, відповіді розподілилися приблизно навпіл, тобто одна половина пам’ятає, що це за пам’ятник, і вважає, що це символ перемоги прогресу і еволюції людства, а інша половина, що це всього лише орієнтир на місцевості у Здолбунові. Тобто я думаю, що більшість людей в Здолбунові все ж таки пам’ятає про свято 12 квітня, коли в цей день людина перший раз полетіла в космос. На мою думку, просто зараз такі часи і становище в країні, коли у людей є проблеми більш нагальні і серйозні, й у них немає часу і бажання слідкувати за досягненнями прогресу.  Але це не значить, що не треба взагалі ними цікавитися, адже ми – не варвари і прагнемо в Європу.

На фото Дмитро і Олексій покладають квіти символу перемоги та прогресу.

 Микола Орлов

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети