. Делегація польського Свідніка прибула на Здолбунівщиу | Здолбунів City

Делегація польського Свідніка прибула на Здолбунівщиу

Вчора ввечері на Здолбунівщину прибула делегація з повіту Свідник Люблінського воєводства Республіки Польща, яка на  запрошення голови Здолбунівської РДА матиме триденний візит у нашому районі. До складу делегації входить шість осіб з числа керівництва повіту на чолі із старостою повіту Dariusz Kołodziejczyk. Сьогодні гостей очікує насичена програма: відвідини двох міських шкіл, залізничного ліцею, музею, районної лікарні, участь у заходах до дня народження Кобзаря, зустріч із Здолбунівським товариством польської культури. На п’ятницю заплановане спільне вшанування героїв Гурбенської битви. Відбудеться також зустріч з окремими підприємцями нашого району з ціллю налагодження співпраці.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Disqus

    Нехай зайдуть до першої школи, найбільшої ганьби міста та привітають директора школи за доведення школи до такого стану, нехай подивляться на спортзал, на крани подачі питної води, на туалети. На коридори які не бачили ремонту з совєтьских часів. Може запросять директорку подорожувати Польщею, вона дуже любить подорожувати закордонами. Цікаво звідки гроші….. Є що Полякам показати.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама