. Декоративного світильника здолбунівчани повернули на місце | Здолбунів City

Декоративного світильника здолбунівчани повернули на місце

svitylnyk_2Після вивезення важливого великогабаритного замовлення із здолбунівського підприємства “Укрцемремонт” залишився невідновленим декоративний світильник, що був зрізаний для збільшення радіусу виїзду автотранспорту. Після цього матеріалу читачі у коментарях висловлювали сподівання, що гарний декоративний виріб повернуть на своє місце. І ось це сталось. Бригада встановила світильник на попереднє місце.

ukrcemremont (18) ukrcemremont (17)

svitylnyk_1Відновили й огорожу підприємства, хоча з такими проектами краще було б зробити там ворота, щоб наступного разу не зносити паркана, огорожі, металевої огороджувальної конструкції:)ukrcemremont (7)

ogoroga ukrcemrem

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама