Дехтярчук таки долучився до Закону про об’єднання громад

авторство законуНа днях на електронну скриньку надійшов лист, в якому із посиланням на офіційний сайт народного депутата ВРУ Олександра Дехтярчука, сайти рівненських ЗМІ, доводилась думка про те, що нардеп вводить в оману своїх виборців, оскільки ніде не зазначена його участь у розробці ЗУ “Про добровільне об’єднання громад”, про що він неодноразово заявляв публічно.

Ми отримали коментар від народного депутата, який пояснив, що комусь дуже хочеться, щоб його ім’я очорнили. Він справді є автором декількох поправок до Закону, а чому вони не з’явилися на сайті ВРУ, з’ясує найближчим часом.поправки до ЗУ

Незабаром ця інформація справді з’явилася, а його помічниця Ганна, надіслала розширений коментар:

3 липня 2014 року Верховною Радою України сьомого скликання було прийнято за основу, у першому читанні, проект Закону про добровільне об’єднання територіальних громад (реєстр. №4070а від 13.06.2014 р.).

У зв’язку з достроковим припиненням повноважень Верховної Ради України сьомого скликання, відповідно до Закону України «Про Регламент Верховної Ради України» проект Закону України «Про добровільне обєднання територіальних громад» було передано на розгляд Верховній Раді України восьмого скликання та зареєстровано під №0915.

З метою підготовки законопроекту до другого читання у Комітеті Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування було утворено робочу групу до складу якої увійшли народні депутати України Микола Федорук (керівник групи), Олена Бойко, Олександр Дехтярчук, Олексій Гончаренко, Наталія Новак, Альона Шкрум, депутати попередніх скликань Юрій Ключковський, Юрій Ганущак, а також представники органів державної влади, місцевого самоврядування, фахівці Секретаріату Комітету та експерти громадських організацій (всього – 23 члени робочої групи).громади

Члени робочої групи доопрацювали законопроект до другого читання, запропонувавши ряд пропозицій та поправок, спрямованих на його вдосконалення. Крім того, робоча група розглянула пропозиції та поправки, подані іншими народними депутатами України.

Народний депутат України Олександр Дехтярчук, працюючи в робочій групі, подав до законопроекту дев’ять пропозицій, які були підтримані членами робочої групи. Чотири з цих пропозицій були включені до фінальної редакції Закону (№35, 43, 50, 66). Частина інших, разом з пропозиціями від експертів, була оформлена у вигляді пропозицій інших народних депутатів – членів робочої групи. Зокрема, Олександр Дехтярчук запропонував норму щодо запровадження посади старости об’єднаної територіальної громади, який є представником виконавчих органів сільської, селищної ради у даному селі, селищі та наполіг на виборності цієї посади і надання статусу посадової особи.

До Порівняльної таблиці до законопроекту, поданої на розгляд Комітету та Верховної Ради України, робочою групою було внесено 82 пропозиції. За наслідками розгляду Закону Верховною Радою України у другому читанні було враховано 55 пропозицій, враховано частково – 8, враховано редакційно – 7, а 12 пропозицій було відхилено. В тому числі, було враховано чотири пропозиції, подані народним депутатом України Олександром Дехтярчуком.



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети