Дав 400 гривень хабара – отримав 2 роки і конфіскацію

Як повідомлось у ЗС навесні 44-річний  чоловік торгував у приміському потязі дрібними промисловими товарами. Його затримали міліціонери. Він вирішив дати 400 гривень щоб відкупитися від них. Міліція оформила протокол про дачу хабара. Нещодавно відбувся суд.

Чоловік свою вину визнав та уклав угоду з прокурором. Тож суд призначив узгоджене сторонами покарання – обмеження волі на строк два роки із спеціальною конфіскацією коштів, тобто 400 гривень.

Одночасно Рівненський міський суд звільнив обвинуваченого від відбування цього покарання, якщо він протягом одного року іспитового терміну не вчинить нових злочинів.

П.С Чергова галочка для всіх задіяних у цій “блискучій операції” поставлена. Коли дійде черга до реальних корупціонерів і хабарників?Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети