Дамба, міст чи місце для будівельних відходів?

До мене  надійшло повідомлення:

Зараз насипається дамба яка на 80% перегородить річку, яка тече від шлюза Старомильська до Квасилова. Я навчався на меліоративному і знаю що це таке і до чого може привести. Річку засипають будівельним сміттям. Все діло в тому що один підприємець робить собі дорогу до бані . Я знаю в плані міста такої дороги немає. Люди мовчать, переважно тут живуть старші люди яким закривають рота. Ці роботи ведуться без документації, це мабуть якийсь договорняк чи самоуправство. Я боюсь що якщо буде весна і паводок то вся підперта вода може ринути в людські садиби, може бути лихо. До яких служб звернутись? Надіюсь на допомогу.

І я знову вирушив на міські округа мікрорайону залізничників.

Перед тим заглянув у прийняті міською радою рішення. Знайшов і дамбу. На початок розробки документації для її облаштування виділено було у березні 15 тисяч, отже документації по ідеї ще не має, а отже не мало бути і будівництва.

Що побачив на місці: водне русло вже засипане, як і писалось у повідомленні на 80%. Засипане будівельними відходами, частина із яких вже плаває по річці, частина розмокає під уламками бетону. Метал активно видирається і збирається   особами, традиційними для таких видів робіт.

Поспілкувався із місцевими мешканцями. Бояться щоб не підтопило, на городи на іншу сторону ходять вже по насипаному, питають який МІСТ буде будуватися пішохідний чи для транспорту.

Звідси роблю висновок, який вкотре підтверджує те, що ніхто не турбується про завчасне і повне інформування мешканців міста: які роботи, на підставі чого, ким і за які кошти ведуться, коли будуть закінчені. Тому і виникають і такі ситуації і такі запитання. Якщо ці роботи ведуться офіційно і за кошти місцевого бюджету.

Дзвінок в міську раду ситуацію не прояснив. Або не хотіли зізнаватися, що в курсі того, що там відбувається, або розуміють що роблять  і роблять це свідомо. Пояснювали якраз необхідність таких дій щоб НЕ підтоплювало, пообіцяли виїхати на місце і розібратися. Може це мова про різні ділянки річки, може й справді знайшлися відчайдухи самобудівники дамб і мостів.

Чекаю і тримаю ситуацію на контролі. І ви, шановні здолбунівчани, не просто пишіть і дзвоніть мені, а знімайте машини, їх номерні знаки, питайте у водіїв хто вони і чому будівельне сміття везуть сюди.

Микола Орлов, депутат Здолбунівської міської радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети