Cвято Івана Купала у Здолбунові пройшло під знаком “водних війн”

свято Івана Купала у ЗдолбуновіУ Здолбунові Івана Купала відсвяткували Водяними війнами. Портал Здолбунів Сіті виступив як ініціатор дійства, запропонувавши у соцмережі наступне: «Збираємось 7.07 у міському гідропарку о 16-00 біля пальми і будемо обливатися, буде весело». Повідомлення привернуло увагу багатьох жителів, тому під записом назбиралось 130+ лайків. О 16-й у вказаному місці зібрались ті, кому це було до вподоби, прийшли як малі діти, так і школярі, і студенти, було декілька дорослих. Усі учасники ділились на дві команди: «Жовті» та «Рожеві», кожен отримав від Здолбунів CITY відповідну стрічку, що допомогало орієнтуватись. Спочатку команди “воювали” стінка на стінку, але учасники постійно просили “нових жертв”. Тоді пролунала пропозиція облити хлопців, які поруч грали у волейбол, і всі погодились. Волейболісти до останнього не вірили, що 80 чоловік, хто з пляшкою, хто з відром, а хто з водяним пістолетом направляються саме до них, але коли вони зрозуміли, що саме до них біжить ескадрон з сотнею літрів води, то вже було пізно, і всі були облиті. Після цього  знову всі повернулися до пальми й продовжили, від однієї учасниці надійшло «замовлення» на подруг, які відмовились обливатися й залишилися засмагати. Такого спринту в дівчат ніколи не було). Усі кинулись їх наздоганяти й зрештою наздогнали. За словами учасників, усе було класно, і всім сподобалось. Навіть прозвучали прохання знову зібратись, це ми врахуємо й намагатимемось у найближчий час втілити в життя, треба тільки підібрати погоду сонячну, оскільки сьогодні моментами було холодно, і ми були змушені менших учасників відправити сушитись.

Приємно, що у місті є простий комунікативний майданчик Здолбунів сіті, який дозволяє швидко й якісно організовувати як  прості й веселі забави, так і обмінюватись іншою важливою інформацією.

Фото й відео будуть додаватись одразу після їх обробки й завантаження. Свято вдалося!!!

Микола Мокрик, фото, відео Олексій Козачок, Микола Орлов, Ірина Мокрик, Максим Федорчук


свято Івана Купала у Здолбунові

свято Івана Купала у Здолбунові

свято Івана Купала у Здолбунові

свято Івана Купала у Здолбунові

свято Івана Купала у Здолбунові

свято Івана Купала у Здолбунові

свято Івана Купала у Здолбунові

свято Івана Купала у Здолбунові

kupala v gidroparku Zdolbunova_9 kupala v gidroparku Zdolbunova_10 kupala v gidroparku Zdolbunova_11

kupala v gidroparku Zdolbunova_12 kupala v gidroparku Zdolbunova_13 kupala v gidroparku Zdolbunova_14 kupala v gidroparku Zdolbunova_15Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети