Cільських активістів запрошують на тренінг

Інститут аналізу державної та регіональної політики за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» організовує проведення навчального тренінгу у місті Рівне в рамках проекту «Міжрегіональний обмін досвідом сільських органів самоорганізації населення».

До участі в навчальному тренінгу запрошуються: представники сільських органів самоорганізації населення Волинської та Рівненської областей, які працюють понад п’ять років та мають досвід активної діяльності, новостворені сільські органи самоорганізації населення (до 1 року), представники сільських рад – голови та члени сільських комітетів, члени ініціативних груп сіл по створенню сільських комітетів, сільські голови, громадські активісти сіл.
Мета проведення навчального тренінгу – надання знань та навичок активним лідерам сільських громад; обмін досвідом між сільськими органами самоорганізації населення; ознайомлення із засадами проектної діяльності, обміном проектами та ідеями; ознайомлення із інноваційними методами роботи із громадою; проведення адвокаційних кампаній; володіння спеціалізованими інформаційними ресурсами.

Критерії відбору учасників тренінгу:
– голови та/або члени сільських комітетів, які утворені більше п’яти років та мають досвід успішної діяльності;
– голови та/або члени сільських комітетів, які утворились менше одного року та не мають досвіду активної та успішної діяльності;
– голови сільських рад, на території яких є необхідність у створені сільських комітетів;
– громадські активісти, які проводять свою діяльність по об’єднанню громади у сільській місцевості та мають бажання отримати знання щодо можливих форм здійснення такої діяльності;
– представники Рівненської області;
– учасники повинні мати незначний досвід у сфері діяльності сільських органів самоорганізації населення, також вони повинні мати мотивацію до розвитку своїх знань та навичок, застосування у діяльності ОСН, який вони представляють.
Загалом буде відібрано 20 учасників для участі в навчальному тренінзі у місті Рівне (30 серпня 2013 року).

Для участі у конкурсі по відбору учасників тренінгу слід заповнити анкету (додається), яку слід надіслати на електронну пошту нашої організації: iadrp@ukr.net.
Витрати учасників тренінгів на проїзд та харчування відшкодовуватимуться.

Кінцева дата реєстрації до участі у тренінгу в м. Рівне – 23 серпня 2013 року.
Заявки, отримані пізніше зазначеного терміну, розглянуті не будуть.
Формування групи учасників відбуватиметься за результатами конкурсного відбору.
Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати протягом 2-х днів після кінцевої дати отримання конкурсних документів.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Гайворонська Інна,
керівник проекту
097 950 22 75

Джерело : ГО “Інститут аналізу державної та регіональної політики”

Автор : Інна Гайворонська

Додатки : Анкета учасника тренінгу ( Анкета.doc, 119 Kb )Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети