Читаємо поміж рядків заяви міністрів

ілюзіяВтомилися від пустопорожніх заяв, політичних анонсів, фентезі спічей наших політиків. Будемо перекладати на зрозумілу мову тексти їх публічних виступів. Всі коментарі зазначаються в дужках як колективний розум ЗС і звісно є суб’єктивними, проте мають право на життя, як і заяви міністрів.

Отже, виступ міністра Г.Зубко – оригінал тут.

15 вересня 2016-го відбудеться старт програми «Ulead», найбільш масштабного проекту з реформи децентралізації за підтримки  ЄС, — наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко в інтерв’ю каналу «24».

За його словами, значна складова цієї компанії – комунікаційна. «Близько 75% громадян підтримують реформу децентралізації (від ЗС: якби підтримували то було би створено близько 75% об’єднаних територіальних громад, а не 12%, і звідки така соціологія взагалі про 75%?). Адже вони усвідомлюють, що це змінить їхнє життя і допоможе Україні інтегруватися у ЄС.

Комунікаційна компанія (від ЗС: це будуть знову екскурсійні тури чергових офісів? А коли вже будуть справжні тренінги багатоденні для засвоєння практичних навичок майбутніми керівниками ОТГ?) відкриває активних громадян (від ЗС: ці зустрічі організовує, як правило, районна влада, бо екскурсоводи чи то бояться чи то не вміють самі комунікувати із сільськими громадами, тому на зустрічі приходять лише голови сільських рад та декілька депутатів. Вони не завжди є лідерами цих процесів, а швидше саботажниками. Якби людей – потенційних чи дійсних лідерів хотіли бачити на таких зборах то запрошували би саме їх. Заповзято, наполегливо і навіть персонально), лідерів, які з’явилися у громадах.

Вони беруть на себе відповідальність, очолюють цей процес. Ми доводимо до людей переваги ОТГ через створення опорних шкіл (від ЗС: опорні школи треба створювати в центрах об’єднаних громад ПІСЛЯ їх об’єднання, інакше є загроза в одній ОТГ отримати дві опорні школи, а в іншій ОТГ жодної!! І взагалі освітні округи і госпітальні, а також центри відділень поліції, прокуратури тощо треба робити узгоджено із адмінтерреформою як ОТГ так і районів), ЦНАПів, реконструкцію доріг (від ЗС: СПОЧАТКУ дороги, а потім ОТГ, а на дороги цьогоріч виділено вкрай мало і це є значним ступором децентралізації, скільки би раз ви не пояснювали її перевагу на папері), закупівлю шкільних автобусів (від ЗС: то які купувати будемо російські з наліпкою Мрія, як вже раз купили в Рівненській ОДА, увага!Провівши повністю справедливий тендер за українським законодавством. То може законодавство пора переглянути, чи віддайте гроші в ОТГ і не питайте як вони будуть купувати той автобус, хоч і б.у з рук, аби безпечний, надійний і дітей возив. І ще одне питання, скільки не оголошувались тендери і конкурси в МІНІСТЕРСТВАХ на авто, жодного разу не бачили придбаної Таврії, все якось Мерседеси і недешеві, поділіться секретом?!).

Важливо, аби у кожній області були приклади успішної громади», — наголосив Геннадій Зубко.

Він відзначив важливість взаємодії органів Національної поліції із об’єднаними громадами (від ЗС: мови нема-важливо, спробуйте одного дільничого, якого приписано на 3-4 села зконтактувати із тими громадами). «Важливо, аби громада довіряла поліції з огляду на дотримання правопорядку і громадської безпеки», — відзначив Геннадій Зубко.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети