Чим закінчилися збори релігійної громади Півче

Коментує голова Здолбунівсткої РДА Сергій Кондрачук: І третя релігійна громада Здолбунівщини, яка ще до сьогодні була у єдності з УПЦ МП (незабаром РПЦ), прийняла рішення змінити підлеглість у канонічних та організаційних питаннях і приєднатися до Православної Церкви України.
Перед проведенням парафіяльних зборів ініціативна група прихожан Свято-Миколаївського храму села Півче Здолбунівського району впродовж тижня проводила опитування серед членів релігійної громади (перша ілюстрація до цього посту) стосовно приєднання до ПЦУ. Результат опитування: 243 підписи – «за» перехід в Єдину Церкву, 9 – «проти».
Саме тому, виходячи з результатів опитування, активними прихожанами храму було прийняте логічне рішення оформити прагнення православних півчанців мати в своєму селі канонічну українську церкву юридично: змінити підлеглість та перейти у ПЦУ.
Участь у парафіяльних зборах взяло 110 осіб. Результат голосування по ключовому питанню – 110 «за», рішення прийнято одноголосно. Також на зборах, як того вимагає Закон, було змінено назву релігійної громади, затверджено її Статут у новій редакції, прийнято інші організаційні рішення. Завершились збори парафіян Свято-Миколаївського храму села Півче спільним виконанням колядки. У багатьох, при цьому, були сльози на очах, адже збулася мрія цілих поколінь півчанців: мати в своєму селі – свою, українську, канонічну, єдину церкву. Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети