Чим поліція Польщі відрізняється від українських ментів?

polska

А знаєте, чому я точно хочу, щоб Україна була в ЄС? Тому що наша акція в Любліні вчора була незаконною. До нас прийшли поліцейські і спокійно поговорили зі мною, як з організатором. Попросили паспорт і контактні дані. На моє звичне питання: «Чи я отримаю штраф?», пан поліцейський щиро здивувався, адже за його словами ми користуємося своїм правом на мирні збори, хоча й не виконали формальних вимог польських законів. 

Так написала на своїй сторінці у ФБ Iryna Ivankiv, фото uainfo.org

Щойно мені телефонував комісар з місцевої поліції і вибачаючись за те, що турбує мене, поцікавився, чи не плануємо ми найближчим часом інших акцій, бо якщо плануємо, то треба про це повідомити, бо вони хвилюються, що без повідомлення не зможуть запевнити нам належну охорону і безпеку.

Після побажання успіху в нашій справі, ще раз вибачився і побажав гарного вечора. Поліція служить людям, навіть не власному народові, а робить це щиро і професійно.

А тим часом в Україні на цілком законних акціях людей б’ють, нищать майно і потім везуть на судилища, де справедливістю навіть не пахне.

Правоохоронні органи – це кровеносна система держави. У нашої – четверта стадія раку крові…Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети