Чи зважатимуть здолбунівські самооборонці на Закони?

В умовах суспільно-політичної ситуації, що склалася в державі, участь громадян в охороні громадського порядку є найбільш ефективним фактором для її стабілізації.

– Саме активна громадська позиція та небайдужість жителів нашого району, їх самоорганізованість сприятиме зменшенню протиправних вчинків  – стверджує начальник райвідділу міліції Олександр Панасюк. – Тому спільна взаємодія між населенням та міліцією для підтримання громадського порядку, протидії та профілактики злочинності є нагальною потребою сьогодення.

Громадяни України відповідно до Конституції України мають право створювати громадські об’єднання для участі в охороні громадського порядку. Тому, діяльність громадських активістів загону самооборони, що самоутворилася під час політичної кризи, має здійснюватися на підставі Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку та державного кордону».  

Для отримання інформації щодо порядку вступу в члени громадських формувань, що діють на території Здолбунівського району, просимо звертатись до Здолбунівського РВ УМВС.

Крім того, районні міліціонери вкотре звертаються до жителів району про необхідність добровільної здачі незареєстрованої зброї задля уникнення кримінальної відповідальності.

 Ярослава Ногачевська, Здолбунівський РВ УМВСВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети