Чи зможе директор рівненського оздоровчого табору “Електронік” безпроблемно зустріти пенсію?

До редакцій рівненських ЗМІ та онлайн порталів  надійшов лист від одного з працівників дитячого табору “Електронік-Рівне”, де керівництво закладу звинувачують у розтраті грошей та проведенні бенкетів на території санаторію. 

Повідомляє сайт ЧаРівнеІнфо.

Gershun V

Гершун Володимир Іванович

“Доброго дня, шановні журналісти!  Звертається до Вас працівник дитячого табору “Електронік” що в с. Олександрія Рівненського району. З певних причин не називаю своє ім`я, але не можу стримати свого обурення діями директора. Фактично, оздоровчий табір перетворився в приватний маєток директора Гершуна Володимира.

Не один рік підряд затримується заробітна плата, якщо і виплачується, то не в повному обсязі. За кошти які виділяється на оздоровлення дітей проводяться бенкети для осіб приближених до директора.

Інформую Вас про те, що 23 вересня 2013 року, директор Гершун В. святкував свій день народження в приміщенні їдальні оздоровчого табору. На святкування запрошено більше 120 чоловік!!! Початок бенкету заплановано в робочий час, на 15 годину. Продукти для бенкету були заздалегіть недовкладені чорнобильським дітям. Для підготовки та обслуговування столу безкоштовно використовується персонал табору, “дармова” електроенергія.

Запрошені гості мають бути розміщені в житлових кімнатах табору, оренда за які не заплпчена, як не заплачена за оренду їдальні і т.п. Нас, працівників табору в робочий час посилили збирати гриби для святкування!!!

Постачальники продуктів харчування були змушені довозити директору спиртне.Додатково інформую про те, що мати директора та його родичі проживають та відпочивають у таборі значний час безкоштовно.  Прошу Вас, висвітлити даний факт, оскільки я зневірився у тому що звернення до правоохоронних органів дасть дієвий результат.

З повагою, та надією на реагування з Вашого боку,
працівник табору, Володимир”

Зі свого боку керівник дитячого санаторно-оздоровчий комплексу “Електронік – Рівне”, здолбунівчанин, Володимир Гершун називає цей лист наклепом недоброзичливців. На його думку, це реакція з боку тих осіб, яким від зробив службові зауваження.

– Це звичайний наклеп. Деякі працівники, які не зовсім сумлінно виконували свою роботу, тепер таким чином намагаються дискримінувати мене як керівника,-  каже Володимир Гершун.– Що ж стосується святкування самого дня народження, то це була урочиста частина. Ніхто з дітей, на той час не відпочивав на території санаторію. Більше того, я вніс  плату за 2 години  орендованого приміщення.Це все поггоджувалось з управлінням освіти, адже такі послуги передбачені статутом закладу,-повідомив п.Гершун порталу “ЧаРівне.інфо” 

gershun_2

Редакція газети «Вісті Рівненщини», отримавши листа, навіть відправила людину перевірити, чи відповідає інформація дійсності. Василь Бурченя знайшов і колишній піонерський табір, і їдальню, де дійсно відбувалось свято, та далі…розвернувся і на свято не зайшов :) Тому робити висновок, у якому форматі й що там відбувалось, не приходиться, констатується лише підтвердження факту святкування. Проте цікава реакція міського голови Рівного, який висловив припущення, що анонімне повідомлення до ЗМІ розіслав один із чотирьох претендентів на посаду п.Гершуна, який відсвяткував якраз своє 60-річчя й має йти на пенсію. В.Хомко сказав, що знайде аноніма і він точно не буде директором табору. Цікаво, а якщо більше ніхто та ні в який спосіб не знайшов сміливості це зробити, а факти викладені в листі підтвердяться, то це однаково коштуватиме автору посади? Пообіцяв мер і покарати діючого директора, якщо порушення будуть підтверджені.komentari VR po gershunu

Підтвердити або спростувати їх не так вже й важко. Люди є, колектив великий, начальника боятись вже немає чого, бо без п’яти хвилин пенсіонер, так що попитати – розкажуть все.

Звісно, Володимиру Євгеновичу не з руки така ситуація із Володимиром Івановичем, бо ще не висохла фарба на Грамоті від міськради Рівного В.Гершуну за значний розвиток у зміцненні матеріально-технічної бази санаторно-оздоровчого комплексу :)

gershun_1

В «Електроніку» пам’ятають і скандал 2007 року. Тоді ЗМІ облетіла звістка про те, що неподобства відбуваються неподалік Рівного у таборі, і міліція повідомила, що за цим фактом порушили кримінальну справу за частиною 2 статті 153 Кримінального кодексу України — насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчиненого групою осіб. Тоді директор відбувся доганою. 

Робота в таборі напевне цікава і з безліччю можливостей, якщо з колективом «правильно» поставити роботу. У нас біля садочків о 17-18 й годині постійте, то побачите від працівниці кухні до завідуючої в обох руках пакети (а зранку тільки дамська сумочка в руці була??!!), а тут цілий санаторно-оздоровчий комплекс. Зваби на кожному кроці. І територія, пляж, харчевня, проживання. Головне, «правильно» навчитись цим розпоряджатись. Хто і як сумлінно виконує свою роботу, знають краще трудові колективи, перевіряючі і …родичі чи знайомі, яким відомі можливості директорів державних чи комунальних закладів.

Ну от наприклад. Одна зміна приїхала, а інша ще не заїхала. Що треба робити в цей час? Прибирати, дрібний ремонт робити. Правильно, або гостей приймати чи територію, альтанки, пляж, ліс, номера в оренду здавати, чи для знайомих, родичів за безкоштовно: просто, щоб похизуватись можливостями.

Скажімо, на території можна відгуляти день народження чи корпоратив. А коли одну із таких делегацій запитали, чи є в них угоди на оренду альтанки, то почули у відповідь, що з директором про все домовлено і тут має бути свято – день народження на 15 чоловік. І це при тому, що офіційно на території табору вже проводили свої навчання та таборування учасники цьогорічного студентського зібрання, перед тим уклавши, звісно, офіційну угоду на оренду території. У студентів реально збирались забрати дві альтанки войовничо налаштовані гості, і лише після втручання одного із небайдужих членів студреспубліки, який розбирається в своїх правах та обов’язках комунального закладу, представник «Електроніка» передзвонив до директора, і гості спішно поділись у невідомому напрямку. Ми не робимо ніяких висновків, лише констатуємо ще один факт, який мав місце.

У те, що п.Хомко розбереться у цій ситуації – не дуже віриться. Тому що не втручається у самозахоплення рівненського парку, тому що при виникненні непорозумінь у комунальних закладах, наприклад садочках із благодійними внесками, школах із закупівлею продуктів харчування – справедливих висновків громадськість не дочекалась.

Єдине, що може прояснити ситуацію – це відвертість трудового колективу й наполегливість громадськості та ЗМІ. Наголошую – прояснити.

Борис ХолоднийВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети