Чи збираються звітувати здолбунівські депутати перед виборцями?

Рівненська обласна рада прийняла рішення «Про орієнтовні строки проведення звітів депутатів Рівненської обласної ради шостого скликання». Таким чином, до 10 вересня депутати мають скласти звіти про свою роботу перед виборцями. До 9 жовтня узагальнена інформація про проведення звітів депутатів обласної ради та відповідні пропозиції буде подана голові обласної ради Михайлу Кириллову.
– Звіт – це не елемент самовихваляння, а здоровий і адекватний діалог із тими, хто делегував обранцям право приймати рішення від імені громади. Деяких депутатів люди вперше в очі побачать, але добре що хоч так. Окремо наголошу, що звітувати потрібно не лише перед виборами, – зазначив Михайло Кириллов.
Звіт депутата місцевої ради повинен містити відомості про його діяльність у раді та в її органах, до яких його обрано, а також про його роботу у виборчому окрузі, про прийняті радою та її органами рішення, про хід їх виконання, про особисту участь в обговоренні, прийнятті та в організації виконання рішень ради, її органів, а також доручень виборців свого виборчого округу. Обласна рада рекомендувала місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, керівникам підприємств, установ та організацій сприяти депутатам обласної ради в організації проведення звітів перед виборцями шляхом надання необхідних приміщень, оповіщення виборців про час і місце проведення звітів тощо. Звіти депутатів обласної ради будуть також оприлюднені на офіційному веб-сайті Рівненської обласної ради.

Прес-служба Рівненської обласної ради

Від ЗС: А коли прозвітують перед своїми виборцями депутати Здолбунівських місцевих рад?Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети