Чи збережеться у Здолбунові друкована газета

Читаю газету, яка регулярно виходить у Здолбунові, вже давно швидше через звичку, ніж через інтерес. Якби не була провладною газетою, то не знаю, чи існувала б так довго. А тут ще й роздержавлення на носі. Потрібно виводити адміністрацію й раду зі складу засновників і виживати самим. А на одних оглядах державних та релігійних свят далеко не заїдеш. Решту ж матеріалів пишуть з сіл люди, що хочуть поділитися своїми новинами з іншими. І обов’язково ж подякувати всім. Так і виходить, що у статті 20 рядочків, 19 з яких прізвища. Воно то приємно, та на цікаву статтю рідко коли схоже.

А от на останній сторінці газети нарахував аж три номери телефонів: видно, багата наша провладна газета, якщо собі таке дозволити може. А що із людьми в ній робиться? Не знаю, чи правда, але кажуть, що там чоловік 6-7 працює, і я ось тільки по підписах в газеті нарахував п’ять: редактор, відповідальна за випуск, верстальник, бухгалтер, заступник головного редактора. Ще ж, мабуть, мають бути й журналісти якісь чи кореспонденти. А то навіть про грип своїх лікарів ліньки розпитати: все з інших брошур та Інтернетів переписують. Та й на сесію, мабуть, без фотоапарата ходять, якщо в інших позичають знімки.

А ось стиль видання формують саме авторські матеріали, читачі мають чекати кожного нового матеріалу улюбленого автора. А цим наша газета нас не балує.

Іще одне мене турбує: а чому чотири листочки газети, складених удвоє, мають постійно подвійну нумерацію, номер 9734-9735? Це так, щоб швидше до 10000 дійти? Чи то двічі в тиждень по дві сторіночки виходити не виходить :), і на цих сторінках знаходиться місце і для статті про …сніг, і сканворду, і календаря. Ну, вам, панове редактори, видніше, але сніг я й на вулиці бачу, а в газеті хотів би щось більше своє здолбунівське читати. Хочу, щоб в Здолбунові багато газет було і мати  гроші, щоб їх купити, але й за одну “єдино регулярно випускаєму” вже впевненості немає, що до свого 80-річного ювілею дотягне…

Матвій С. (надійшло на пошту ЗС)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети