Чи завищують тарифи у нашому районі?

З серпня цього року прокуратура Рівненської області розпочала досудове розслідування у 4 кримінальних провадженнях за фактами вчинення злочинів у сфері газо-, водо-, теплопостачання. У Здолбунівському та Острозькому районах розслідуються факти можливого завищення виконавчими комітетами міських рад тарифів для населення на житлово-комунальні послуги.
Перевіряється також законність дій посадовців рівненського комунального підприємства, які під час процедури електронної закупівлі майна за державні кошти прийняли одну із найвищих цінових пропозицій.
chy-zavyschuyut-taryfy
— До недавнього часу робота на цьому напрямі була залишена правоохоронними та контролюючими органами без уваги. Але зараз нами виявлено кримінальні порушення у сферах водо-, теплопостачання, зловживання на рівні державних закупівель. Роботу з викриття подібних порушень слід продовжити на вимогу суспільства, консолідувавши сили не лише усіх правоохоронних органів, а й інших служб, на яких покладено повноваження контролю у даній сфері, зокрема, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Держаудитслужби у Рівненській області, — повідомив заступник прокурора області Мирослав Пацкан під час засідання міжвідомчої робочої групи працівників правоохоронних органів та органів державного контролю з питань виявлення, розкриття та досудового розслідування кримінальних правопорушень у сфері газо-, водо-, теплопостачання.
Прес-служба прокуратури Рівненської областіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети