Чи залишиться ринок у Здолбунові міським після ремонту?

Сьогодні міська рада коротко повідомила: Затверджено кошторис по «Капітальному ремонту нежитлового приміщення будівлі м’ясного павільйону за адресою: вул. 8 Березня, 13».

Що за цим рішенням виконавчого комітету (ви знаєте склад виконкому?) стоїть. Ось проект рішення. На нашу думку ключова фраза “невід’ємні поліпшення”. Зазвичай, це передостанній крок перед…викупом.

Ось, цитуємо:

Завантажити (DOC, 46KB)

Однією з умов для отримання орендарем права на викуп орендованого майна (будівлі, споруди, нежитлового приміщення) за ціною, визначеною за результатами його незалежної оцінки, є письмова згода орендодавця на здійснення невід’ємних поліпшень, які надають йому право на приватизацію майна шляхом викупу (ч. 2 ст. 18 Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна” від 18.01.2018 р. № 2269-VIII).

Порядок надання орендарю згоди орендодавця державного майна на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого державного майна затверджено наказом Фонду державного майна України від 25.05.2018 р. № 686 (далі – Порядок № 686).

Нагадаємо: підприємці підняли питання чому на ринку під час карантину нічого не робилося і він не відкривається

А тепер питання, більшість з яких риторичні:

  1. У 2013 році було прийняте хороше рішення міської ради, як воно виконано досі та які наслідки його невиконання мало для тих, кого воно стосувалося: http://zdolbunivcity.net/rishennya-zdolbunivrady-pro-torhivlyu/

Цитуємо:

10. Товариству з обмеженою відповідальністю виробничо комерційній фірмі «Промтехсервіс»:
10.1. До 01.08.2013 року розпочати будівництво торговельних рядів для продажу сільськогосподарської продукції у відповідності до рішення міської ради від 08.06.2011 року №267 «Про встановлення розміру орендної плати Товариству з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційній фірмі «Промтехсервіс» за користування земельною ділянкою по вулиці 8- Березня»;
10.2. Виконати рішення виконавчого комітету від 23.01.2008 року №23 «Про проведення невід’ємних поліпшень орендованого майнового комплексу «Ринок»;
10.3.Розпочати упорядкування робочих місць : розмежувати торгівлю промисловою та продовольчою групою товарів, привести до естетичного, однотипного стану кіоски, лотки, відремонтувати їх покрівлі та ліквідувати додатково встановлені прилавки, дошки з проходів, які заважають покупцям;
10.4 Відновити (заасфальтувати) тверде покриття на території ринку.

Якщо раптом хто забув між ким укладалася угода на оренду ринку, то ми нагадаємо:

2.  Хто є орендарем ринку і кому платять гроші підприємці, що торгували на ринку всі ці роки?

3. Якщо завтра орендар надумається викупити майно, то чи буде там ринок і надалі?

4. Чи існували у міської влади ще альтернативи дій щодо майна в центрі Здолбунова, як то конкурс на оренду ринку, будівництво торговоро центру, чи житла із першим повершом під торгівлю тощо?

5. Чи обговорювалося це питання з громадою міста, депутатами, чи лише з членами виконкому?

Питань досить. Для більшості традиційно буде все рівно хто і надалі буде “касиром”, окрім самих “касирів”.



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети