Чи якісну вакцину від поліомієліту привезли на Рівненщину?

Рівненщину з робочим візитом відвідала перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександра Павленко. Представниця МОЗу перевірила, як проводиться додаткова вакцинація проти поліомієліту та чи в належних умовах зберігаються вакцини.
Нагадаємо, в Україні зафіксований спалах, який відбувся на Закарпатті. Там паралізовано дві маленьких дитини. У зв’язку з цим Міністерство охорони здоров’я прийняло рішення проводити додаткові заходи до вакцинації. Тобто, незалежно від того, чи вакцинували дитину від поліомієліту до того, батьки матимуть змогу додатково підкріпити імунітет дитини.
вакцина поліомієліт Павленко
– На сьогоднішній день вакциною, яку завезли в Україну завдяки фонду ЮНІСЕФ за гроші канадського уряду, допомогли стовідсотково покрити потребу по дітях, які живуть на території України. Тому будь-яка мама, яка вирішить вакцинувати свою дитину, зможе отримати безкоштовну вакцину. Міністерство охорони здоров’я гарантує, що ця вакцина є дуже високоякісна та привезена в належному стані. Кількість заморожувань і розморожувань не впливає на її якість, – розповіла перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександра Павленко.
Вакцинація буде здійснюватися в три тури. Наразі завершується перший тур вакцинації. В межах першого туру вакцинують дітей від 2-х місяців до 6-ти років. Після того будуть вакцинувати дітей з 6 до 10 років.

Нині в Україні невеликий відсоток дітей, які вакцинуються. Якщо порівнювати з 2014 роком, то тоді було вакциновано 50% дітей. Наразі у 2015 році лише 15%. Це дуже низький показник – каже Олександра Павленко.

– Якщо говорити про поліомієліт, то Європа дуже серйозно з цим боролася і європейський показник вакцинації проти полієміоліту сягає 95%. У нас в Україні – 14%, – додала представниця МОЗу.

Наразі на Рівненщину надійшло 22 тисячі 400 доз інактивованої вакцини та 106 тисяч доз оральної.

Аби перевірити якість вакцини, на кожному флаконі є індикатори. Якщо індикатор повністю білий та чистий, відповідно вакцина стовідсотково є якісною.

Рівне 1Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети