Чи всі заклади культури Здолбунівщини ефективні?

ugodaНу що ж, по освіті району всі охочі змогли ознайомитися з основними цифрами, а на їх основі більш-менш вималювалися основні завдання в цій галузі на 2015 рік. Переходимо до культури. Тут цифр буде значно менше, більше лірики. Прошу всіх, особливо жителів сіл, ознайомитися зі звітами про роботу закладів культури Здолбунівщини за 2014 рік. Я вже ознайомився. По тих закладах, з роботою яких більш-менш знайомий, вже роблю висновок, що значна частина з написаного насправді не проводилася. Звичайно, є села, де декілька народних колективів, а на заходах повна зала людей.звіт культура

Але є й такі села та клуби, де вже роками не було жодного заходу. Проте там працюють люди та отримують зарплату. Раз заговорив про гроші, подаю видатки на утримання палаців, БК та клубів Здолбунівщини у 2014 році. А ви співставте затрачені суми та якість послуги, яку отримуєте. Сам не роблю жодних висновків, чекаю їх від вас!

Сергій Кондрачук, голова Здолбунівської РДА

витрати культура

ВСІ ЗВІТИ текстові можна переглянути і закачати тут:

Білашів

Буща

Гільча 1

Глинськ

Дермань 1

Дермань 2

Залібівка

Здовбиця 2

Здовбиця

Здолбунів

Зелений Дуб

Івачків

Копитків

Лідаво

Миротин

Мізоч

Мости

Нова Мощаниця

Новомильськ

Новосілки

Озерко

Орестів

Півче

Пятигори

Стара Мощаниця

Стеблівка

Ступно

Уїздці

УрвеннаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети