Чи все “чисто” у випалюванні деревного вугілля з’ясовує прокуратура

випалювання вугілля на Здолбунівщині (11)Прокуратурою Здолбунівського району здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом грубого порушення законодавства про працю та забруднення атмосферного повітря (ознаки кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172 та ч. 1 ст. 241 КК України).

Досудове розслідування здійснюється Здолбунівським РВ УМВС України у Рівненській області.

Попередньо встановлено, що субʼєкт господарювання використовував без укладення трудових договорів та оформлення трудових книжок найману працю з виготовлення деревного вугілля 5 осіб, позбавивши останніх права на реалізацію трудових та соціальних гарантій.

Крім того, з’ясовано, що вказана господарська діяльність здійснювалася на території Будеразької сільської ради (а саме – неподалік урочища Гурби) з порушенням спеціальних правил у сфері охорони довкілля та спричиняла забруднення атмосферного повітря викидами шкідливих речовин.

У звʼязку з цим у межах кримінального провадження проводяться перевірки дотримання вимог трудового, екологічного, земельного та лісового законодавства з метою зʼясування усіх обставин кримінального правопорушення та притягнення винних осіб до передбаченої законом відповідальності.

Прокурор Здолбунівського району Олег КалаурВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети