Чи вміють здолбунівчани швидко рахувати? Звичайно!

05 березня 2016 року у м.Львів завершився Національний фінал з усного математичного рахунку Прангліміне-2016 у рамкахміжнародного україно-естонського проекту Міксіке в Україні.Учасники проекту учні, вчителі, батьки з 5 країн: Естонії, Латвії, Словенії, Литви та України.

 
прангліміне

Національному фіналу передували три дистанційні етапи та 7 очних регіональних етапів Всеукраїнських змагань з усного математичного рахунку Прангліміне. За час проведення змагань учасниками стали 15 165 осіб з різних куточків України, близько 300 з яких змагалися за перемогу в 7 регіональних фіналах та 61 у Національному фіналі.

Успішний досвід реалізації проекту у 2014-2015 навчальному році у Львівській області дозволив організаторам ініціювати його поширення у інших регіонах України. Така ініціатива знайшла підтримку у Міністерстві освіти і науки України ( лист МОН № 2/2-14-600-15 від 26.03.2015 р.). З 2015 року проект реалізується в різних областях України, в тому числі і в нашому регіоні, учасниками якого стали 98 учнів Здолбунівської гімназії та декілька учнів Рівненської ЗОШ № 15.

Протягом неповних трьох місяців, з 20 жовтня по 30 грудня 2015 року, команда Здолбунівської гімназіїзмагалась на платформі проекту у вмінні швидко і правильно усно рахувати у чотирьох вікових групах: Чомучки ( учні 1-3 класів), Дослідники (учні 4 -6 класів), Хлопці та дівчата (учні 7-11 класів), Дорослі (всі, хто вже закінчив школу).

Переможцями гімназійних змагань стали:
В номінації Чомучки (1-3 класи) Максим Кохно,учень 3 класу.
В номінації Дослідники(4-6 класи) Христина Біндюк, учениця 5 Б класу.
В номінації Дівчата(7-11 класи) Вікторія Сергійчук,учениця 10 класу.
В номінації Хлопці(7-11 класи) Олександр Зима,учень 10 класу.

Так, в багатьох номінаціях нам ще потрібно тренуватися, щоб досягати високих результатів, разом з тим, перші досягнення наших учнів надихають на подальші звершення. На онлайновому етапі змагань з усного математичного рахунку Прангліміне-2016 командаЗдолбунівської гімназії посіла 5 місце серед команд загальноосвітніх навчальних закладів Львівського регіону, команда учнів 10 класу посіла 7 місце у Національному рейтингу 10 класів, команда учнів 7А класу 9 місце, команда учнів 5 Б класу 10 місце.

Особливість Прангліміне полягає в тому, що вчителі не лише готували учнів до конкурсу, а й самі змагались. За підсумками змагань заступник директора з навчальної роботи Галик О.І. став учасником Національного фіналуде виборов 6 місце у номінації Сеньйори. Чоловіки.

Можливості освітнього-онлайн середовища Міксіке створюють широке поле для творчості педагогів, завдяки йому навчання перетворюється на захоплюючий процес, основною метою якого є розвиток школярів, а мотивацією перемога.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети