Чи відомий Здолбунів туристичний за межами самого міста?

Ми часто звикли варитися у власному соку, наприклад, створити чисельний телеграм канал, писати туди регулярні новини і сподіватися що їх всі читали і розповідали тим, хто на цей канал не підписані, а потім щиро дивуватися, а що ж так це тільки ми самі про себе знаємо. Кому як не культурі і туризму бути візитівкою громади? Сьогодні аналізуємо, що видають запити в пошуковій системі за ключовими словами Що глянути у Здолбунові, цікаві локації Здолбунова і таке подібне на українській, англійській, польській мовах. Ми ж прагнемо щоб про нас знали, до нас їхали (коли це безпечно), до нас інвестували, у нас відпочивали…Що показав моніторинг?

Україномовні ресурси:

Очікування були не оптимістичні, приблизно, як у одного із блогерів в дописі : Коли я запитав своїх друзів, що цікавого подивитися у Здолбунові, більшість сказало – розклад поїздів до інших місць…Виявляється дещо є, особливо про архітектуру та свіжа історія про туристичний маршрут по Здолбунову з тебличками та кьар кодами. Є ще згадки про локації колишнього району і лише один матеріал про сучасну Здолбунівську громаду і то завдяки проекту музею і ГО.

А як справи якщо людина хоче глянути про туристичні, фото локації на спеціалізованих туристичних ресурсах, почитати відгуки про них, знайти шлях до них. А що якщо потенційний відвідувач англо чи польсько мовний? Ось тут суттєвий простір для фантазії, креативу і власне просто виконання роботи із стратегічним прицілом, а не оперативним тупанням на місці.

Замість здолбунівських локацій або пусто або сусідніх міст. А на деяких ресурсах самими привабливими пам’ятками є ті, які або вже демонтовані або в процесі.

Підсумовуючі: новиневі матеріали про туризм і локації в мережі присутні. Спеціальних дій щодо популяризації громади, її краєзнавчих, туристичних, рекреаційних привабливих сторін починаючи від ВІКІ, гугловських візитівок і до спеціалізованих ресурсів не робилося. Іншомовних матеріалів немає.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети