Чи варто встановлювати у Здолбунові новорічну ялинку?

здолбунівські ялинки (4)Щороку міська влада витрачає гроші на монтаж та демонтаж новорічної ялинки. Суми щороку різні і ЗС щороку контролює куди і за що ці гроші сплачуються. Як показують наші розслідування часто такі витрачання коштів супроводжуються неправдивими заявами в т.ч публічними про походження ялинки і витрачені кошти. Тому вже не вперше лунають пропозиції або придбати штучну ялинку і використовувати її декілька років, або наряджати живі ялинки у місті – а це дозволить і ялинку зберегти і не перекривати площу біля БКЦ, щоправда це зовсім не зупиняє горе-водіїв, які бетонні блоки об’їжджають прямо по газонах біля банку.

З’явилась у нас в місті ще одна металева “красуня”, може там станцювати свій новорічний хоровод городянам. А що? Клумбу і так витоптали вже, встановили її самовільно, то чому ж не продовжити новорічний  шабаш прямо під вікнами районної влади? Влада ж у народу – самі вирішуємо де встановлювати, бетонувати, де Новий рік хороводити :)йолка у здолбунові

В кого які варіанти, коментуємо і оцінюємо наші зелені красуні у місті.

Додатково можна прочитати по темі:

У скільки обійшлась ялинка 2011-2012 Нового року

Ялинка 2013-2014 безкоштовно

Новорічна ялинка за 40 тисяч – розслідування

Ялинка і бетон

Для чого місту зрізана ялинка

Ялинка 2012-2013 років

 здолбунівські ялинки (7) здолбунівські ялинки (6) здолбунівські ялинки (5) здолбунівські ялинки (1) здолбунівські ялинки (12)

здолбунівські ялинки (11) здолбунівські ялинки (9) здолбунівські ялинки (8) здолбунівські ялинки (2)

Пам’ятний знак електроварварам і тим, хто садить ялинки під лініями електропередачздолбунівські ялинки (1)

здолбунівські ялинки (3)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети