Чи-то їмо багато, чи вивозимо мало

шкільна_44_сміття (5)Знову дзвінок до ЗС: Алло, Шкільна, 44, завал. Ми договори в 2011 році ще поукладали, платимо за вивіз сміття, а нас цим сміттям барикадують. Дзвонили комунальникам – кажуть, машина поламалась, а чиї то проблеми? У нас, як грошей немає, то нам не кажуть: добре, ми зачекаємо, а вимагають чи до виконкому й суду подають. От і ми хочемо, щоб контейнерні майданчики були нормальні, сміття вивозилось регулярно, не було смороду і після завантаження сміття з контейнерів – “кулькового хороводу в повітрі” і прилеглого бруду.

ЗС, допоможіть вплинути, ми знаємо, що після ваших публікацій часто і світлофори ремонтуються, і сміття вивозиться. Дякуємо.

Ось такий дзвінок і такі фото. Друкуємо, чекаємо реакції комунальників.шкільна_44_сміття (4) шкільна_44_сміття (3) шкільна_44_сміття (2) шкільна_44_сміття (1)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети