Чи прийме завтра сесія Здолбунівської міськради кардинальні рішення по торгівлі у місті?

П’ятого червня депутати Здолбунівської міської ради будуть розглядати питання про роботу нашої торгової системи в т.ч на ринках. У кожного здолбунівчанина була і завжди є можливість висловити пропозиції щодо покращення роботи закладів торгівлі в місті. Які з них надійшли і будуть враховані, стане відомо під час сесійного засідання. Базовим же документом буде проект рішення, який вже підготовлений владою. Загальний, не конкретний, без дат, прізвищ і нововведень.

Проект рішення по торгівлі у Здолбунові, яке може затвердити міська рада 5 червня на сесії:

1. Інформацію завідуючої загальним відділом Здолбунівської міської ради Євтушок Л. Т. про стан роботи об’єктів торгівлі та ринків міста Здолбунів взяти до відома.

2. Виконавчому комітету міської ради:
2.1. Вживати постійних заходів щодо покращення торговельного та побутового обслуговування населення. (збільшення, покращення, підвищення, активізація, систематизація-це все не конкретно, без дат і відповідальних людей –прим.ЗС)
2.2. Постійно проводити роботу щодо підвищення ефективності використання законодавчих важелів захисту прав споживачів шляхом виконання узгоджених спільних дій контролюючих органів міста. (збільшення, покращення, підвищення, активізація, систематизація-це все не конкретно, без дат і відповідальних людей –прим.ЗС)
2.3. Продовжити роботу по забезпеченню ефективної реалізації засад державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності. (збільшення, покращення, підвищення, активізація, систематизація-це все не конкретно, без дат і відповідальних людей –прим.ЗС)
2.4. Спільно з працівниками Здолбунівської районної державної адміністрації забезпечувати організацію роботи єдиного дозвільного офісу у відповідності з вимогами Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».
2.5. Активізувати роботу по створенню сприятливих умов для розвитку підприємництва та його стабільної і ефективної роботи. (збільшення, покращення, підвищення, активізація, систематизація-це все не конкретно, без дат і відповідальних людей –прим.ЗС, напишіть ЯКІ це умови)
2.6. Затвердити Положення про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг.
3. Господарюючим суб’єктам, які працюють у сфері торгівлі:
3.1. Дотримуватися Правил благоустрою міста Здолбунів, які затверджені рішенням сесії міської ради від 21 грудня 2005 року. (а що до цього не дотримувались?-прим.ЗС)
3.2. При будівництві, реконструкції, переобладнанні торгових об’єктів дотримуватися вимог проектно-кошторисної документації. (а що до цього не дотримувались?-прим.ЗС)
3.3. При відкритті об’єктів торгівлі, зміні господарюючого суб’єкта чи орендаря погоджувати режим роботи вищезгаданих об’єктів з виконавчим комітетом міської ради.
3.4. Дотримуватися вимог законодавства України, щодо захисту населення від впливу шуму. (а що до цього не дотримувались?-прим.ЗС)
4. Рекомендувати Здолбунівському районному відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області: (рекомендували не раз, слухали їх не раз і що? Від чергового запису про це що зміниться?-прим.ЗС)
4.1. Перевіряти роботу об’єктів громадського харчування щодо дотримання режимів роботи, затверджених виконавчим комітетом міської ради, про що інформувати міську раду.
4.2. Встановити чергування працівників міліції по вулиці 8-го Березня, по вулиці Зеленій та вулиці Заводській з метою ліквідації вуличної торгівлі.
5. Завідуючій відділом комунальної служби по благоустрою міста Сироті І.Г. контролювати дотримання Правил благоустрою міста суб’єктами господарювання торговельних об’єктів.
6. Для забезпечення належної роботи ринків міста Здолбунів господарюючим суб’єктам :

6.1. Дотримуватися Правил торгівлі ринків міста Здолбунів:
– виготовити генеральну схему ринку, узгодити її з державними органами контролю;
– розробити спільно з органами місцевого самоврядування план благоустрою прилеглих до ринків територій;
– постійно до 01 листопада оновлювати паспорти ринків та пояснювальні записки до них;
– постійно до 01лютого розробляти та узгоджувати з органами місцевого самоврядування перспективні плани розвитку ринків;
– забезпечити створення та ведення реєстру укладених договорів оренди та суборенди торговельних місць.
6.2. Запобігати виникненню торгівлі у невстановлених місцях та погіршенню санітарного стану на прилеглих до ринків територіях. (як? Це не їх територія вже-прим.ЗС)
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову депутатської комісії з питань управління комунальною власністю, житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування Броніча А. Й. та керуючу справами виконавчого комітету Вознюк С.О., а організацію виконання на завідуючу загальним відділом Євтушок Л.Т.
8. Хід виконання даного рішення заслухати на сесії міської ради у березні 2015 року.

Не простіше і зрозуміліше було би зробити такий проект рішення: (як приклад)

  1. Суб’єкту підприємницької діяльності А. привести у належний стан орендовану територію ринку по вул..Б до 01.07.2013 (паспорт ринку, уніфіковані торгові місця, біотуалет, відсипка території, встановлення дошки оголошень, кондиціонер у м’ясному павільйоні, пункт прокату робочого одягу, вагів). В разі не виконання – припинення договору оренди ринку.
  2. Суб’єкту Б. використовувати прилеглу територію до магазину як прибудинкову, а не під несанкціонований ринок.
  3. Суб’єкту В. …..
  4. Рекомендувати РВ УМВС здійснити рейди по узгодженню спільно із СЕС, ОДПІ, міською радою на предмет виявлення порушень правил благоустрою і торгівлі у місті. На черговій сесії представнику міської ради Є. доповісти про кількість складених протоколів про адмінпорушення, кількість притягнутих до відповідальності і суми стягнутих штрафів до міського бюджету.
  5. До даних рейдів запросити ЗМІ і висвітлити на сторінках преси заходи з подолання вуличної торгівлі у місті.
  6. До 01.07 огородити територію ринку торгівлі сільгосппродукції по вул.Г, встановити тимчасове приміщення для лабораторії (аналізів м’яса тощо), касира-контролера. Поінформувати населення про графік роботи ринку, умови роботи на ньому, плани будівництва і його завершення.
  7. ….torgivlia_2

torgivlia_3 torgivlia_1

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети