Чи пред’являть підозру депутату райради?

Мова йде про депутата Здолбунівської районної ради Олександра Андріюка, який вдарив голову Здолбунівської РДА Сергія Кондрачука. Конфлікт стався прямо на сесії райради. В кінці засідання Олександр Андріюк вийшов до трибуни, а потім підійшов до керівника району та вдарив його в обличчя. Останній написав заяву до поліції.

Стало відомо, що конфлікт розгорівся через скорочення ліжко-місць в Мізоцькому терапевтичному відділенні. (Здолбунівської ЦРЛ-прим.) Наступного дня кривдник та потерпілий потисли одне одному руку, проте Сергій Кондрачук не захотів забирати заяву та наполіг на тому, щоб правоохоронці розслідували справу й надалі.

А нині журналісти поцікавилися й в прокуратури, як наразі рухається справа.

У нас є документи. Вони зараз аналізуються, перебувають на вивченні. Якщо буде достатньо доказів, буду підписувати. Наразі немає підозри. На даний момент це провадження дійсно є у нас. Воно вивчається. Думаю, в найближчі два-три дні громадськість буде знати, – заявив прокурор Рівненської області Олег Соболь.

Нагадаємо, депутату Рівнеради Олександру Бабату прокуратура надіслала рекомендований лист з повідомленням про підозру.

Денис ГРИЩУК, ЧаРівнеВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети