. Чи підтримають здолбунівські депутати керівника-радикала на посаду директора музею | Здолбунів City

Чи підтримають здолбунівські депутати керівника-радикала на посаду директора музею

zbory_kucel (1)АПАРАТНІ ІГРИ, або ЧИ БУТИ МУЗЕЮ в ЗДОЛБУНОВІ?! Музей у наш час в більшості випадків  дійсно є візитівкою  сучасних міст і прогресивних сіл. Під час урбанізації населених пунктів – міста схожі між собою як діти-близнюки. Самою популярною  і вагомою аргументацією свого верховенства  та незаперечного  лідерства є, так би мовити, вік міста. Чим більший вік, тим «більша» історія, а отже і авторитет самого міста. Документальні докази свого так би мовити віку зазвичай в більшості сучасних міст зберігаються в музеях. На превеликий жаль в нашому рідному Здолбунові й до цього часу немає місцевого  історичного  музею. І невідомо,чи буде він у нашому місті взагалі.

Цей песимістичний висновок виник після засідання постійної комісії гуманітарного профілю Здолбунівської районної ради 10 липня цього року, яке відбулося напередодні чергової сесії райради. Одним із поточних питань засідання було затвердження кандидатури директора музею, з метою подальшого внесення його на розгляд сесії. Спочатку все проходило у штатному, так би мовити режимі. Начальник відділу культури і туризму РДА Олена Мазепа представила  Олега Тищенка, як кандидата на посаду директора  Здолбунівського  краєзнавчого  музею.

Як зазначила виступаюча, проблем при обговоренні даної кандидатури на попередній профільній комісії не  було. Мабуть, в принципі  і не могло бути. Враховуючи  його професіоналізм  та особистий вклад в популяризацію історії Здолбунова – кращої кандидатури не знайти. Після виступу  Олега Тищенка з програмою  та баченням роботи й розвитку здолбунівського краєзнавчого музею залишилась, формальність – голосування і перехід до інших поточних питань порядку денного. Але тут слово взяв голова районної ради пан Тимощук.

В кращому стилі апаратного чиновницького мистецтва він запропонував організувати затвердження кандидатури директора музею, згідно так би мовити дотриманням європейських демократичних принципів прозорості, на конкурсній основі з кількох кандидатур. Але тут можливо спрацював  «дух Майдану». Члени комісії толерантно і послідовно відбили апаратну головоломку. В результаті було проголосована постанова в редакції комісії про винесення на сесію пропозиції про призначення директором музею Олега Тищенка. «За»-  7 членів комісії з 9 присутніх. Двоє –«утримались». В тому числі ще один із ймовірних претендентів на цю посаду.

В більшості присутніх на засіданні виникло ряд риторичних запитань до голови райради. «Хто і що заважав оголосити  відкритий конкурс на посаду директора музею раніше?!». «Якщо ваша районна газета не в змозі опублікувати таку об’яву, то он-лайн ЗМІ можуть в цьому допомогти». «Скільки часу пройшло з дня прийняття рішення про створення музею? Що вже зроблено по його практичному втіленню  в життя?» «Чому вже провалено піврічне виконання Програми створення музею, прийнятої 12 грудня 2013 року?!»  Це – не риторичні запитання. Відповідь на них хотілось би почути на сесії районної ради при розгляді цієї проблематики. Вірніше – відповідь на основне питання. А суть його в тому, що ми зазвичай питаємо наших чиновників про їхні дії, але рідко питаємо про бездіяльність.

В даній ситуації остаточне рішення по призначенню директора музею залежить від усіх без виключення депутатів Здолбунівської районної ради. Залежить від позиції, як фракцій,так і особисто кожного депутата. Не виключено,що при голосуванні по даному питанню буде підведена так би мовити юридична база по конкурсній основі. Якщо це станеться, нема проблем. Відміняйте всі свої попередні призначення на посади без конкурсів з 12.12.2013р. і робіть все по закону.

Юрій Мельник, на фото Олег Тищенко у камуфляжі

Від ЗС: так побачив ситуацію автор, хоча у цій справі все не так просто. Приміщення немає, коли буде невідомо, а коли і буде то роботи там незміряно, щоб перетворити його на музей. Хоча музей потрібен однозначно. І ідеї чим його наповнювати, у якому напрямку працювати – теж багато і деякі вже озвучувались: краєзнавчий, відомі земляки Здолбунівщини.

Щодо претендентів. Є діючий керівник садиби М.Приходько, претенденти О.Буздиган  (його прізвище згадується депутатами неодноразово) та О.Тищенко, які ймовірно мають взаємну «симпатію» одне до одного, адже часто згадують свого опонента у кулуарних розмовах. Додають міцності цій симпатії і підозри в розповсюдженні пікантних листівок на О.Буздигана його опонентом та прибічниками Правого сектора, спікером і таким собі модератором якого позиціонується саме Олег Тищенко, діючий член партії УДАР. Чи всім до вподоби буде безумовно професійний краєзнавець але із такою радикальною компанією та поглядами покаже найближча сесія.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Олег

  Брєд, а не стаття. Те що Тищенко толковий історик сумніву нема. Але директор будь чого з нього такий же як і з бухала голова адміністрації. Одне діло якби музей вже був готовий і по ньому треба було тільки проводить екскурсії. А так музею нема, його треба зробити. Депутати будуь ідіоти якщо проголосують за тищенка.

  • Здолбунівсіті

   Це репортаж із засідання комісії. Це переповідання того що там було очима автора. Коментар “бред, а не стаття” слід розцінювати, що якщо події розгортаються не так як ви, Олег, собі уявляєте чи хотіли би – то все решта бред? Якщо у вас є питання до претендента то при чому тут стаття))?

   • Олег

    Де Ви тут репортаж побачили? Репортаж лише перші 2 абзаци – решта власні роздума автора, які суперечать тому за що стояв МАЙДАН!!!! Майдан стояв за відкритість у призначееннях на посади!!!! Я був на сесії де презентували бухала коли виступав Юрко Шадий від самооборони. Він казав, що на кожну посаду має бути відкритий конкурс!!! А бухали і всі решта в залі схвально хитали своїми головами!!! То де відкритий конкурс? То в чому не правий Тимощук, в тому що виступає за ті ідеали за які стояв Майдан??? Здолбунівсіті дайте відповідь!!!!

    • Здолбунівсіті

     Відкритий конкурс – це добре! і застосовувати завжди і однаково для всіх! Декілька альтернатив на кожну посаду – це теж завжди краще ніж одна, особливо якщо вона кулуарна, як у випадку із головою РДА. Все решта – кожен має свою думку і вправі її відстоювати. Ще одне це дуже важливо, але ми намагаємось не використовувати риторику узагальнену і не персоніфіковану, наприклад за це стояв Майдан, не за це наші хлопці полягли, думка суперечить духу Майдану і т.д. От Юрій Мельник написав так як він вважає, хоч це і дещо скорочена версія того що він написав, а от Олег, Василь, Ігор …вважають так-то і це теж має право на життя.

     • Місник

      Пане Орлов. Для початку скажу вам, що особисто мені соромно за вас! Ніуоли не подумавби що ви станите писати замовлені владою статті. До того ж не відповідаючи дійсності! Для того щоб коментувати проходження профільної комісії, вам як мінімум потрібно було на ній бути а не переповідати з чужих перекручених слів! Грош вам ціна як журналісту!

     • Місник

      До того ж О.Буздиган на комісії чітко та відкрито заявив що не претендує на посаду директора музею. Його кандидатура навіть не подавалась на розгляд комісії! І відмовився він не спонтанно а свідомо дотогож задовго до комісії. Саме Буздиган є цніціатором створення та спіавтором проектк Здолбунівського районного Історико – краєзнавчого музею. Але його на відміну від багатьох з вас цікавить не отримання посади директора музею а саме створення та успішне функціонування самого мужею як такого!

     • Місник

      Питання до М.Орлова що він, Ніколіна, Путіліна та Тищенко разом з Мельником та Мазепою, зробили за 10 років за для свторення Здолбунівського музею!

     • Місник

      ???

     • Місник

      Переконаний що вам і відповісти нема що!!!А ще піднімаєте руку про Майдан писати! Багато хто з вас там навіть і не був! Ганьба вам!

     • Здолбунівсіті

      Вам напевне поганий сон наснився. 1.Матеріал писала людина, яка була на засіданні комісії її підпис під статтею.2.Ми пишемо виключно замовні статті, особливо від влади, кишень вже не вистачає приймати мзду від замовників, а все ніяк не вистачає, тому маємо розділ Допомогти сайту де всі бажаючі можуть до цього долучитись що б і надалі існував сайт який сам визначає свою політику. 3. М.Орлов займається всім, що є в районі, от ще музеєм не займався. Можете попитати що ще зробили для музею 25 тис.жителів міста і 65 тис жителів району. Успіхів горе-меснику.

     • Місник

      1. “Людина яка нібито писала “матеріал” була приведена Тищенком з метою лобіювання його ж інтересів. До тогож “матеріал” є відверто брехливий та перекручений!
      2. Ви ще скажіть що ви все пишите що будь хто вам подає. Будь яка серьозна редакція чи сайт спочатку перевіряє інформацію а тільки після перевірки викладає. І ви це самі добре мали б знати, якщо ви хоч якось притендуєте на справжнє інтернет видання, яке нібито самостійно визначає свою політику!
      3. Якщо М.Орлов займаєся всім що є в районі, то краще хай займется своїм виданням та спочатку перевіряє інформацію на достовірність а тільки після цього викладає її на свому сайті! А якщо не вистачає часу то краще хай займется чимось одним. А то це вже нагадує наших горе “керівників” які займаются всім і нічим в одночас. То тоді напевно вже дасть Бог розумі щоб не зїжати на 25 тис. мешканців Здолбунова та 65 тис. мешканців цілого району. Так що не варто свою відповідальність перекладати на людей!

     • Місник

      Принаймі якщо ви вже свідомо чи не свідомо, спрацювали на Тищенка та правий сектор, то кращем мали мужність це визнати, та розум хоча б промовчати!
      Позор та ганьба вам!

     • Здолбунівсіті

      Є значно простіший спосіб бути почутим ніж верещати про ганьбу і позор. Якщо ви були на тому ж засіданні комісії і маєте свою точку зору на те що там відбувалось то можна у коментарях про це і написати. Для того вони і створені. Навіть якщо не були то можете висловити своє ставлення до теми музею, претендентів на директора тощо. Це якщо у вас мета саме по темі поговорити. якщо ж вам просто не подобається Тищенко, Мельник, Орлов і всі кого ви вже згадали у коментарях-то це інша справа, так і напишіть. Ми свою роботу знаємо чого і вам бажаємо.

 • Олексій Козачок

  Ого який лемент счинила “чесна” людина, котра ховається за нікнеймами. Да-да, саме про вас мова, пане Місник. Ну то таке. Висловлю свою холопську думку, як людина, котрій байдужі політичні та закулісні ігрища на Здолбунівщині. Я не знаю які практичні дії робив в останні роки пан Тищенко щодо створення музею в Здолбунові, точно як і не чув та не знаю таких рухів зі сторони пана Буздигана, а також вищезгаданих добродіїв Ніколіної, Путіліна, Мельника та Мазепи. Але оскільки я так чи інакше цікавлюсь історією нашого краю то із задоволенням читаю матеріали на цю тему. І тут відкривається жахлива реальність: Тищенко безпардонно наживається на історії нашого міста. Факти свідчать про видання книги “Здолбунів на Волині”, періодичного видання журналу “Острога”, цілої низки статей та публікацій у різноманітних часописах і виданні у співавторстві останньої книги про Свято-Петро-Павлівський храм у м.Здолбунові. Вище згадані “історики” певно теж хотіли б написати щось цікаве та пізнавальне про наше місто, але нахабство пана Тищенка не має меж і він все публікує і публікує нові часописи, просто не залишаючи шансу іншим авторам. Мало того, всім відомо як миттєво розкуповуються всі історичні матеріали про наше місто, і було неодноразово помічено локальні бійки школярів за останні примірники свіжого випуску журналу Острога!

  Є підозра що Тищенко заробляє колосальні кошти на цьому бізнесі і скоро величезні наклади здолбунівського часопису Острога буде відправлено до Бердичева та Одеси.

  Також категорично потрібно віднестись до його кандидатури на посаду директора музею. На цю посаду потрібно взяти справжнього кабінетного професіонала, а не якогось історика, котрий у свій вільний час те і робить шо лазить та вишукую всяку історичну бувальщину та пише свої історичні опуси. І да, він же із Правого сектору!

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама