Чи буде вимагати здолбунівська влада гарантійного ремонту зіпсованих доріг

Минулорічне розслідування ЗС, щодо катастрофічних доріг у місті закінчилось тим, що було відремонтовано доріг на 1,5 млн.грн і надані нам відповіді про те, що ці роботи виконувались із певним гарантійним терміном. Так, зокрема: «Поточний ремонт вулиць міста та пішохідної доріжки в сквері виконувало  ПрАТ «Рівнеавтошляхбуд». Сума угоди 577,3 тис. грн, яка оплачена частково, а гарантія на такий ремонт –  1 рік.» Так як роботи ці виконувались у травні місяці, про що ми писали тут   і тут , то відповідно термін гарантії спливає в травні. Тобто через місяць. Щоб запобігти травневому відпочинковому склерозу нашої влади ми вирішили у квітні місяці подивитись, у якому ж стані ті ділянки доріг, які ремонтувались, і в разі їх неякісного ремонту мають повторно бути відновлені за рахунок коштів виконавців.

Давайте порівняємо  дороги, що ремонтувались 08 травня 2012 року, і їх стан на 8 квітня 2013 року. При наведенні на фото можна прочитати назву вулиці. Перші фото 2012-го року, нижче за ними – цьогорічні.

 Перехід на вул.Шевченка

 

Вул.Шевченка зі сторони будинку побуту

Вул.Наливайка зі сторони АЗС

Вул.Щепкіна

Вул.Грушевського біля заводу ЗЗНО

Хтось дуже влучно розмістив рекламний плакат ФІЛОСОФСЬКОГО ЦЕНТРУ. Після таких доріг недовго стати і філософом.

Ще одна дорога по вул.С.Петлюри у своїх надрах, окрім асфальту, містить ще і дерев’яні дошки, як видно із публікації іншого здолбунівського сайту http://zdolbuniv.com/city/u-zdolbunovi-pid-asfalt-kladut-doshky.html Так от: «Капітальний ремонт вул. С. Петлюри проводило ПрАТ «Рівнеавтошляхбуд». Сума 825,7 тис. грн. Гарантійний термін 3 роки.» Тож є привід запитати дорожників про стан вулиці після їх роботи.

У нас є місяць часу, щоб з’ясувати, які дороги й за який кошт будуть ремонтуватись. І ми це з’ясуємо!

 Микола ОрловВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети