. Чи буде вимагати здолбунівська влада гарантійного ремонту зіпсованих доріг | Здолбунів City

Чи буде вимагати здолбунівська влада гарантійного ремонту зіпсованих доріг

Минулорічне розслідування ЗС, щодо катастрофічних доріг у місті закінчилось тим, що було відремонтовано доріг на 1,5 млн.грн і надані нам відповіді про те, що ці роботи виконувались із певним гарантійним терміном. Так, зокрема: «Поточний ремонт вулиць міста та пішохідної доріжки в сквері виконувало  ПрАТ «Рівнеавтошляхбуд». Сума угоди 577,3 тис. грн, яка оплачена частково, а гарантія на такий ремонт –  1 рік.» Так як роботи ці виконувались у травні місяці, про що ми писали тут   і тут , то відповідно термін гарантії спливає в травні. Тобто через місяць. Щоб запобігти травневому відпочинковому склерозу нашої влади ми вирішили у квітні місяці подивитись, у якому ж стані ті ділянки доріг, які ремонтувались, і в разі їх неякісного ремонту мають повторно бути відновлені за рахунок коштів виконавців.

Давайте порівняємо  дороги, що ремонтувались 08 травня 2012 року, і їх стан на 8 квітня 2013 року. При наведенні на фото можна прочитати назву вулиці. Перші фото 2012-го року, нижче за ними – цьогорічні.

 Перехід на вул.Шевченка

 

Вул.Шевченка зі сторони будинку побуту

Вул.Наливайка зі сторони АЗС

Вул.Щепкіна

Вул.Грушевського біля заводу ЗЗНО

Хтось дуже влучно розмістив рекламний плакат ФІЛОСОФСЬКОГО ЦЕНТРУ. Після таких доріг недовго стати і філософом.

Ще одна дорога по вул.С.Петлюри у своїх надрах, окрім асфальту, містить ще і дерев’яні дошки, як видно із публікації іншого здолбунівського сайту http://zdolbuniv.com/city/u-zdolbunovi-pid-asfalt-kladut-doshky.html Так от: «Капітальний ремонт вул. С. Петлюри проводило ПрАТ «Рівнеавтошляхбуд». Сума 825,7 тис. грн. Гарантійний термін 3 роки.» Тож є привід запитати дорожників про стан вулиці після їх роботи.

У нас є місяць часу, щоб з’ясувати, які дороги й за який кошт будуть ремонтуватись. І ми це з’ясуємо!

 Микола Орлов

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Alex

  Дуже влучна стаття з порівняннями. Все-таки не дотримуються шляховики хоч якихось норм укладання асфальту, ні ямкового, ні капітального. Взяти хоча б ту саму вулицю Наливайка, чи не найболючіше місце Здолбунова. Якийсь час назад там було покладено шмат нового асфальту (якраз біля того філософського центру), і що ми бачимо – той асфальт пережив цю сувору зиму і досі ще немає ніяких ям. Всі інші ділянки цієї вилиці, де був проведений вибірковий ямковий ремонт зараз розбивають ходову машин.
  Ще один приклад. Пригадайте зупинки “біля Паровозу”. Там і з однієї, і з іншої сторони проїжджої частини було покладено 2 відносно великі шматки асфальту. При чому це було зроблено так, що посередині дороги залишилася ще старого асфальту, яка не була по новому заасфальтована. Що ми бачимо зараз? Обидва шматки асфальту досі не мають ям (інше питання як довго так буде, але факт є фактом), а ось той шматок асфальту, який не був переасфальтований торік, зараз має значні ями.

  Висновок: краще старатися ремонтувати дороги ось такими більшими шматками, так дороги служать довше. Це свого роду компроміс між капітальним ремонтом і ямковим ремонтом. Так, це вимагає більше коштів, але чи не простіше визначити хоча б найпроблемніші ділянки міста і покласти великі шматки нового асфальту замість десятків і десятків міні-клаптиків асфальту, які може й до наступної зими не доживуть. Так, це більші витрати, але чи не буде дорожче лагодити сотні ям при ямковому ремонті, які потім знову вилущаться і знову потребуватимуть ремонту.

 • петро

  ви краще б знялиб дороги які по вулицям віли 6. 7.8.9. оце то дороги кожний раз як ідеш то такі слова вириваються!!!!!!!!

  • Здолбунівсіті

   А що вам заважає зняти і надіслати нам? Мабуть чи на телефоні камера є чи фотік хоч якийсь і люди побачать.

 • Кларк Кент

  а це десь в договорах з фірмою прописано, що термін гарантії 1 рік чи це певні такі затверджені нормативи латання дорожнього покриття:))? Де можна побачити копії договорів з фірмою? в будь-якому випадку,якщо таке прописано, фірмі повинно! бути не солодко…

  • Здолбунівсіті

   І те і інше. Згідно правил по ремонту автошляхів такі терміни 1-3 роки в залежності від виду робіт і згідно відповіді міської ради на наш запит про фірм-підрядників, суми договорів і гарантійні терміни.

 • Кларк Кент

  цікаво, чи є яка інформація по ремонту доріг на наливайка? травень вже на носі..

  • Здолбунівсіті

   є, частково, завтра оприлюднимо

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама